Budapest Kupa 2019 teljesítők

(A pályázatok normál beadási határideje lezárult. Akitől ezután kapjuk a 2019-es túráinak az igazolását, annak a díjazását valószínűleg csak későbbi időpopntban tudjuk átadni.)

A pályázatokat folyamatosan dolgozzuk fel, aki 1-2 napon belül nem kapott visszaigazolást, vagy találja a nevét a listában, kérjük, hogy jelezze email-ben a ttt.budapestkupa@gmail.com címre!


Budapest Kupa díjkiosztó
Időpont: 2020. január 5. (vasárnap) 10:00-órától
Helyszín: Szent Angéla Általános Iskola és Gimnázium tornaterme, II. kerület, 1024 Budapest, Zivatar u 6.

A kupalapok emai-ben, szkennelve is leadhatók! Ekkor a kupalap (személyes adatokkal kitöltott!) négy középső oldalának szkennelt vagy fotózott másolatát várjuk a ttt.budapestkupa@gmail.com címre. Minden email-ben küldött pályázatot pár napon belül visszaigazolunk, ha ez nem történik meg, vagy pár nap után nem látod a neved a listában, kérjük, hogy jelezd!

A kupalapot személyesen leadni a következő decemberi kupatúrák céljaiban lehet :
- 2019. dec. 8. - Vár a Mikulás (Szépjuhászné)
- 2019. dec. 8. - Eszperanto Mikulás emléktúra, Tél (TTT)
vagy a TTT hétfőnkénti klubnapjain (19:00-21:00, helyszín: BP. I. kerület, Attila u. 2. Tabáni Spartacus-szal közös pince-klubhelyiség)
vagy email-ben a ttt.budapestkupa@gmail.com címre.

A beadási határidő: 2019. december 8. !
(az utolsó túra utáni klubnap napja, a nyomdai átfutási idők miatt)

Adatvédelem: A pályázó a Budapest Kupa pályázatának leadásával hozzájárul, hogy neve a teljesítők névsorában nyilvánosan megjelenik a TTT honlapján, az egyesület, vagy iskola feltüntetésével, és a teljesítés számával együtt. Az adatkezelésre a TTT GDPR szabályzata érvényes.
 
Budapest Kupa teljesítők a 2019. évben

GYEREK
Név Egyesület, iskola Túrák száma
Abaffy Kamilla   8
Abaffy Kornél   9
Ágoston András   26
Ágoston Benedek   26
Almási Eszter Bethlen Gábor Ált. Isk. és Gimn. 6
Apostol Ágnes   7
Apostol Máté   7
Árvai Attila   6
Árvai Nóra   6
Balázsi Domonkos   9
Balázsi Kornél   8
Balla-Kovács Kolos   6
Balogh-Walder Soma   20
Borsos Ármin Benjámin Szabó Lőrinc Ált. Isk. 6
Borsos Bettina Naira Szabó Lőrinc Ált. Isk. 6
Bősze Zoé   7
Burián Barnabás Remetekertvárosi Ált. Isk. 10
Cziráki Panna Katalin   7
Csaba Gergely Lokomotív TE 6
Csaba Zsófia Lokomotív TE 6
Csemez Ádám Szél Utcai Óvoda 10
Cserháti Bernadett   14
Csóti Csanád Kerékgyártó Óvoda 6
Csóti Szonja Léna Kerékgyártó Óvoda 6
Csősz Réka   14
Csúri Benedek Péter Fillér Utcai Általános Iskola 11
Csúri Lili Anna Törökvész Úti Kézműves Óvoda 9
Demjén Bence Fenyves Óvoda 9
Demjén Csaba Fenyves Óvoda 9
Demjén Noémi Fenyves Óvoda 9
Dienes Kartal Botond Tatabányai Árpád Gimnázium 6
Dienes Koppány Bendegúz Romhányi György Ál. Isk. Szár 6
Domán Dávid Tamás   29
Dorogi Dániel Márk   10
Dömötör Károly Ferenc   16
Faragó Csenge Szirka II. János Pál pápa Katolikus Ált. Isk. 10
Farkas Eszter   16
Fodor Olivér   11
Gémes Eliza Fanni Táltos Óvoda 6
Gergő Maja Dorina Hermann Ottó Általános Iskola 6
Gergő Mira Dorina Csillagfürt Óvoda 6
Giesz Bálint TABB SC 6
Gombos Máté István   10
Göncő Hanna   6
Göncő Márkó   6
Göncő Nóra   6
Görög Richárd   7
Hargitai Flóra Anna   11
Harrer Dániel   78
Hartl Bálint Gábor   6
Hegedűs Krisztián Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános Iskola 6
Hetzl Attila Eötvös József Általános Iskola 7
Hetzl Éva Csalitos Óvoda 7
Hetzl Julianna Csalitos Óvoda 7
Holczer Dávid   11
Holczer Eszter   11
Horváth Bálint Gergely   6
Horváth Emma   6
Horváth Koppány Ágoston Stabil Sport Egyesület 18
Horváth Zoltán Kadosa Stabil Sport Egyesület 18
Hrustinszky Emma   6
Hrustinszky Gréta   6
Iffiú-Mousson Milán Tivadar   6
Janocha Bendegúz Zsolt   11
Jerkovich Bence   10
Juhász Adrienn Diadal Úti Általános Iskola 9
Juhász Boglárka Diadal Úti Általános Iskola 9
Kazamér Emese Zoé   13
Kelemen Virág   6
Kilin Mercédesz Lágymányosi Bárdos László Kéttannyelvű 7
Kincses Lili Puskás Ferenc Ált. Isk. 17
Kincses Norbert Puskás Ferenc Ált. Isk. 14
Kincses Odett   14
Kiss Gréta Lívia TTT, Kolozsvár u. Ált. Isk. 7
Kiss Laura Réka TTT, Kolozsvár u. Ált. Isk. 7
Kiss Zétény Sándor TTT, Kolozsvár u. Ált. Isk. 8
Koltai Csaba Ferenc Szent István Gimnázium 6
Kovács Ákos Kada Mihály Általános Iskola 7
Kovács Barnabás   9
Kovács Bence   6
Kovács Bence (Beni) Kada Mihály Általános Iskola 10
Kovács Benedek   16
Kovács Boglárka   6
Kovács Flóra   15
Kovács Huba Bors   7
Kovács Lehel Kenéz   7
Kovács Petra   10
Kovács Zalán   9
Kovács Zétény Kós Károly Ált. Isk. 7
Labancz Máté   6
Lázár Péter Harrer Pál Általános Iskola 50
Lénárd Kornél Katona József Általános iskola 6
Lózai Koppány Csanád Diadal Úti Általános Iskola 9
Lővei Liliána   6
Mák Lilien   6
Maraffai Dalma Nagykovácsi Általános Iskola 10
Maraffai Lénárd Hűvösvölgyi Gesztenyéskert Óvoda 7
Márkus Ádám   8
Márkus Lilla   8
Márta Csenge   11
Márta Szilárd György   6
Matthiasich Simon Máriaremetei Óvoda 29
Matthiasich Vince   27
Mészner Ákos   16
Mezei Dávid   12
Mezei Eszter   11
Mezei Judit   13
Molnár-Bardi Liliána Kolozsvár Utcai Általános Iskola 7
Molnár-Bardi Mirella Kolozsvár Utcai Általános Iskola 9
Murguly Levente ÖKU 10
Murguly Lili ÖKU 10
Nagy Lajos Pannónia Középisk. Kollégium 7
Nagy Luca Anna   9
Nagy Ricsi Zuglói Arany János Ált. Iskola 74
Németh Alíz Nóra   8
Németh Balázs Csillagfürt Óvoda 7
Németh Lóránt Szt. Lőrinc Kat. Ált. Isk. 9
Németh Lóránt Bleyer Jakab Német Nemz. Ált. Isk. 7
Németh Zsigmond   8
Orosz Nolen   8
Orosz Zoltán   7
Orosz-Ballay Emese   10
Orosz-Ballay Mátyás   7
Papp Gábor Kondor Béla Általános Iskola 6
Papp Nóra Bóbita Óvoda 6
Paszlavszki Luca Éva Sashalmi Tanoda 7
Paulovics Roland   6
Pávó Emese   16
Plattner Kata Weöres Sándor Ált. Isk. és Gimn. 6
Plattner Vince Weöres Sándor Ált. Isk. és Gimn. 6
Pongrácz Tamás   6
Pongrácz Tímea   7
Pósa Diána   10
Potor Lilla   6
Potor Zsófia   6
Rácz Flóra Zsuzsanna   6
Rádics Benedek Téry Ödön T.B.T. 9
Rádics Botond Téry Ödön TBT 8
Rádics Marcell Téry Ödön TBT 7
Rajki Márton Barnabás   7
Reicher Lóránt Ösvénytaposó Baráti Társaság 6
Ritter Dávid Zrínyi Miklós Ált. Isk. 6
Ritter Márk Zrínyi Miklós Ált. Isk. 7
Ruszkovics Tamás   7
Sáfrán Renáta   6
Schréder Tamás Dr. Mező Ferenc Ált. Isk. 7
Simon-Barka Tamás   10
Szabó Gréta BGF Szabó Lőrinc Ált. Isk. 6
Szabó-Héjjas Ármin   8
Szabó-Héjjas Márk   8
Szantman Román Bálint   6
Szitás Marcell Hermann Ottó Általános Iskola 20
Tényi Csenge Zselyke   6
Tényi Előd Imre   6
Tényi Nimród Lajos   6
Tóth Péter   6
Tremmel Janka Léna Lurkóház Óvoda 6
Tremmel Maja Réka Gyulai István Általános Iskola 6
Urbán Kamilla   6
Varga Lili   6
Varga Lotti   6
Varga Lőrinc Csaba   6
Vári Ábris   7
Veinelt Barnabás Farkasréti Általános Iskola 6
Virág Ádám Szőnyi István Ált. Isk. 6
Virág Eszter Szőnyi István Ált. Isk. 7
Virág Kinga Noella   6
Virág Lilla Váci Piarista Gimn. 6
Virág Vince   6
Wahl Barnabás   6
Wahl Kristóf   6
Zámbori Tamás   6
Zátonyi Zsófia Tünde Újpesti Károlyi István Ált. Isk. és Gimn. 6
Zátonyi Zsolt Ferenc Újpesti Károlyi István Ált. Isk. és Gimn. 6
Zentai Bendegúz Keve Képesség- és Tehetségfejlesztő Iskola 6
Zovát Eszter   6
Zömbik Tamara   10



FELNŐTT
Név Egyesület, iskola Túrák száma
Abaffy Károly   12
Abai Róbert   24
Ács Balázs   10
Ács Gábor   25
Ács Katalin Vulkán TSE 16
Acsai Anett   10
Ádám Sándor   55
Adlovitsné Holdinger Teréz Győri Vasutas TE 12
Ágh Erzsébet Viktória Pannónia Középiskolás Kollégium 11
Ágoston Család   26
Ali Tamás Sashegyi Gepárdok 10
Andrejszky Gizella Margit TTT 10
Anheuer Egon   17
Anheuer Éva TTT 21
Arany Erzsébet   12
Bába Károly TTT 29
Bábel Ottó Vizivárosi LSE 14
Bácsi Judit   32
Bak Zsuzsa   28
Baki József   84
Ballay Orsolya   17
Balogh Andrea   18
Bánhidi Zoltán TTT 18
Baranyai Erzsébet   27
Baranyai László   25
Baráth Anasztázia   20
Bárdos László   33
Barta Gyula   26
Bartáné Muszela Angéla   25
Bartos Erika   10
Bartus Ilona MTSSZ, TTT, Olajpari Term. Sz. 28
Bátki Kornélia   15
Bátki Ottilia   14
Bátkiné Pozsonyi Lídia   16
Beck Péter   17
Beck-Pető Éva   17
Béli László TTT, GyVTE 25
Bencze Gábor   19
Bencsik Gábor   13
Bende Éva   23
Benga Andrásné   33
Bennárik Pál Győri Vasutas TE 12
Béres Tímea   11
Bódai Mária   82
Bódi Imola   13
Bodnár Ferenc   36
Bodor Bálint BME 28
Borbély Szabolcs   11
Borzák Bianka   25
Böjte Éva   10
Böjte Imre   10
Bölkény Péter   10
Buchholcz Bence   52
Budai Katalin   10
Bunyitai Ákos   12
Czéh Csilla   10
Czéh Orsolya   10
Czobor Gergely   29
Csenkei-Magyar Anita   13
Csenki János Tivadar   11
Cserháti Tímea   33
Csire-Hock Krisztina   17
Csonka Krisztina   11
Csökönyi Orsolya   10
Csősz Gergely   20
Csőszné Tamás Mónika   20
Csúri Zsolt   17
Daczi Zoltán ÉDOSZ Kinizsi, TTT 11
Daka Margit   12
Daka Margit   55
Danó Tamás   12
Darabos Csenge Cecília   11
Darabos Réka   10
Debreczeni Zsófia   11
Demeter András   59
Demjén Sándor   10
Demjén-Kléber Eszter   10
Dienes Áron TTT, Hit Pajzsa N.E. 27
Dóczi Tímea   10
Domán Tamás   53
Dömötör András Károly   51
Dr. Bori Zsuzsanna   10
Dr. Csemez Attila TTT 30
dr. Fekete Miklós   10
Dr. Hargitai János   31
Dr. Hornok Katalin   11
Dr. Kiss András TTT 18
Dr. Kovács Éva   10
Dr. Maráz Anna   20
dr. Marosvölgyi-Szőke Luca   10
Dr. Mayer Krisztina Tenkes TE 10
Dr. Mészáros Enikő TTT 11
Dr. Pogácsás György   63
Dr. Révész Ádám   13
Dr. Tim Péter Kőfejtő TSE 148
Edvi Tibor   15
Fakan Gábor Stabil 68
Farkas Attila   10
Farkas Róbert   32
Farkas Sándor Gémes Természetjáró Egyesület 10
Farkas Zsuzsanna   10
Fehérvári József TTT 24
Feldhoffer Judit   28
Fischer Katalin   15
Frischmann József   12
Frits Erika Rita   15
Fullmann János Endre TTT 17
Fullmann Zsuzsanna TTT 13
Fülöp Annamária   15
Fülöp Csaba   10
Für Andrea   12
Gaál Róbert Ferencvárosi TE 13
Gál Viktror   29
Galgóczi Evelin Hanna Stabil Sport Egyesület 33
Gerzsai János   14
Geszti Zsófia   11
Gombos István TTT 51
Gondi Andrea   10
Gortva Istvánné   10
Göbhardter Tibor   11
Göncő Jánosné   10
Gyetkó Zoltán   10
György Lőrinc Bakony TE 16
Gyuris Klaudia   10
Had András Óbudai SE, TTT 40
Hajdo Tímea   14
Hajós Család   10
Hák Szilárd TAC 12
Hannig Dóra   15
Harrer Tamás   74
Harrerné Rutkai Beáta   78
Hartmann Mihály Lokomotív TE 25
Hartmann Mihály Lokomotív TE 11
Hegyessy Tímea   15
Héjja Attila   14
Héjja Emese   10
Héjja Gábor   14
Héjjas Zsolt TTT 59
Herczeg Anita   25
Herczeg Mercédesz   10
Herman Attila   12
Héver Annamária   10
Hevér Éva TTT, HVTE, Lokomotív TE 46
Hevér Gábor TTT, HVTE, Lokomotív TE, Hazajáró HTE, WF-TS 52
Hinel Balázs   50
Hirsch Veronika   25
Hoffer Gábor   10
Holczer Tamás   11
Holczhauer Gábor   43
Horhy László   74
Horváth Botond Levente Stabil Sport Egyesület 28
Horváth Csaba TTT 11
Horváth József TTT 29
Horváth Lászlóné   10
Horváth Levente Stabil Sport Egyesület 54
Horváth Norbert   26
Horváth Veronika   10
Horváth Zoltán   13
Horváth Zoltán TTT 17
Horváth Zsuzsanna   40
Horváth Zsuzsanna   37
Horváth-Ács Krisztina   52
Horváth-Antal Pálma   14
Horváthné Matthiasich Krisztina   12
Hölgye Gabriella   25
Huszár Tímea   11
id. Kurali József   27
Illés Beáta   10
Illés József   20
Illésné Turi Éva   26
Ivasivka Sarolta   55
Janics Noémi   25
Jávor Györgyné Tatabányai Volán SE. 33
Juhász Árpád Attila Unokái Egyesület 18
Juhász Enikő   25
Juhász Gábor TTT 11
Kákonyi Lajos TTT 13
Kanabé Emese   17
Kara Beatrix   20
Károly Viktória   19
Károlyfi Krisztina   10
Károlyfi Levente   10
Károlyné Erős Erzsébet   11
Kaszás Virág   10
Kazamér Ferenc Hegyek Vándorai Turista Egyesület 27
Kecskeméti-Lantos Yvette   12
Kelemen Csaba   25
Kelemen Zsófia   28
Kerekes Ádám Máté   29
Kerekes Imre   13
Kerekesné Tóth Márta   34
Keresztény László   21
Kertes Lívia   10
Kincses István   12
Király József Vasas SC 27
Király Valéria   21
Kirschner Viktória TTT 30
Kis Renáta   25
Kisbabér Tünde   38
Kiss Antal TTT 39
Kiss Bálint   10
Kiss Erzsébet   25
Kiss Zsuzsanna   26
Kissné Sztraka Annamária   25
Koczkás István Vértesi Erőmű SE 12
Koltai Dániel Eötvös Lóránd T.E. 10
Komáromi Kinga   25
Komlódi Julianna   27
Komoriné Zorkóczy Aranka   11
Konta Zoltán   20
Kopácsi István   31
Korcsmáros Sándorné Oroszlányi Természetbarátok 12
Kormos Péter   11
Kornai László Tatabányai Volán SE. 40
Koródi-Szász Istvánné   10
Kósa Márk Szendrő Városi Sport és Szabadidő Klub 15
Kovács Attila   11
Kovács Barbara   148
Kovács Dániel   22
Kovács Emese   10
Kovács Emese   10
Kovács Gergely   19
Kovács Imre   10
Kovács Károly   18
Kovács Mandréd   13
Kovács Márk Jakab   11
Kovács Viktor HASE 10
Kovács Viktor   12
Kovács Zsuzsa Lokomotív TE 29
Kovács-Szabó Ágnes   11
Kovácsné Kisbabér Ildikó   39
Kováts Enikő   13
Költő András   10
Költő Karola   25
Körömi Bálint   10
Kőrössy Tamás   35
Kőszegi Ádám   11
Kőszegi István Kékes TE, HHTE 31
Kőszegi Istvánné   13
Kristóf Orsolya   51
Kurali József   10
Kurali Krisztina   10
Kühlburger Tibor   10
Kükedi András   33
Ladvenicza Levente   28
László Klára   10
Lázár Gabriella Északi Fény 13
Lázár István   50
Lázár Péter   25
Léder Csaba   28
Lép Csaba   26
Lévai Éva   20
Lindwurm Edit TTT 62
Ludányi Lajos Lokomotív TE, TTT, Vasutas TSZ 25
Lukács Zsuzsanna TTT 27
Máder Tamás   13
Magasvári Péter   10
Magyar Béla   12
Magyar Béla   25
Magyar Béla   140
Magyar Róbert   15
Magyari Ildikó Judit   26
Maksó Róbert   14
Margitay Erika   12
Marosfalvi Norbert   25
Márta György   14
Márta Zsombor   10
Masa Renáta TTT, ZSTE, Bakancsos Szurikáta TE 12
Maschefszki Györgyné   10
Máté Gábor Márk Pannónia Középiskola és Kollégium 25
Mátrai Fatima   52
Matthiasich Ferencné TTT 69
Mészáros Attila   10
Mészáros János Téry Ödön T.B.T. 41
Mészáros József   10
Mészáros Károly Bakony TE 13
Mészárosné Kis Ágnes Téry Ödön T.B.T. 28
Mészey Zsuzsanna Győri Vasutas 10
Mezei Gergely   20
Mihályi Martin   10
Mikó Lukrécia   27
Millei Zoltán   52
Minda Judit   10
Mirk Krisztina TTT 21
Mócza István   26
Mócza Levente   15
Mócza Tamás   15
Móczáné Sándor Mónika   29
Modrovics Nándor Futapest 74
Molnár Balázs   26
Molnár Csaba   17
Molnár Mihály   10
Molnár Róbert   10
Molnár Zoltán   11
Molnárka Éva   16
Murguly Sándorné   10
Murgulyné Bagossy Orsolya   10
Müller Ferenc MTSZ 30
Müllerné Mihók Márta MTSZ 37
Nacsa Imre György TTT 30
Nacsa Istvánné TTT 28
Nacsa Szilvia TTT, BSI, Runtogether 30
Nagy Ignác   16
Nagy Imre Zoltán Pannónia Középiskola és Kollégium 12
Nagy János TTT 30
Nagy János TTT 76
Nagy Krisztina   10
Nagy Lajos Wanderfreunde Traunstein Salzkammergut 15
Nagy Sarolta   10
Nagy Zoltán   72
Nagy-Szilitsán János Vulkán TSE, Tatabánya 10
Natalia Boichuk   18
Nemes Rita   11
Németh Etelka   12
Németh Gáborné   13
Németh Gyula   28
Németh Jánosné TTT 11
Németh Péter   10
Némethné Hudák Györgyi   10
Nyári Gábor   11
Nyerges Gábor   26
Nyerges László   104
Nyúl Katalin   17
Oláh Ágnes Északi Fény TE 14
Oláh Géza Északi Fény TE 13
Ónodi Olivér   31
Ónodi-Pák Katalin   27
Orosz Zoltán   28
Óvári László Ferencvárosi Természetbarát Egyesület 10
Ökrös Tamás   26
Őrsi Anna TTT 52
Őrsi Bálint Oberon Alpenverein Gebirgsverein Ortsgruppe Budapest 25
Pál Gábor   10
Papp István   18
Papp Istvánné   18
Papp László TTT, HVTE 20
Papp Lászlóné TTT, HVTE 20
Papp Mária Eszter   10
Papp Márton Balázs   10
Papp Viktória Hajnalka   10
Patalenszki Zoltán Zöldsport Egyesület 11
Pathó Zoltán   10
Pávó Balázs   19
Pénzes Norbert   25
Perecz János   10
Petróczi Tamás   11
Petrovics Dávid Wanderfreunde Traunstein Salzkammergut 10
Petrus Levente   14
Pintér Csaba   31
Pogácsás György TTT 12
Pósa Ida HASE 10
Posch Boglárka   59
Pozdena Beáta   25
Pozsonyi Ákos   28
Présel Boglárka   32
Pristyák János Honvéd Szondi SE 12
Rábai Sándor   12
Rácz János MTSz, PI-Te 27
Rácz Jánosné MTSz, PI-Te 27
Rácz Tünde   10
Rácz Veronika   11
Rádai Richárd   10
Rajki János Honvéd Szondi SE 12
Révész Gábor   32
Ricz Attila Miklós Pannónia Középiskolás Kollégium 13
Rock Cherry   20
Román Klára TTT 53
Rosta Erika   10
Róth András Pénzügyőr SE 29
Rozenberszki-Nagy Dóra   73
Rucz Zsófia   25
Salamon Ákos TTT 19
Salamon Péter TTT 16
Sali Gábor   23
Sas Péter István   12
Saskői Éva TTT 60
Schillek Márton   10
Schrottné Horváth Katalin   13
Silkó László   50
Siményi Vilmos   13
Simon József   10
Simon-Barka Piroska   11
Sipos László   31
Somló Eszter TTT 10
Somogyi Gábor Eötvös TE 34
Somogyi Réka   28
Somogyi Zoltán   17
Somogyiné Katona Mária   25
Soós Péter Pest Megyei Vadvirág TE 10
Stein Gábor   10
Steiner Csaba   36
Strabek Péter TTT 34
Suga Marianna   18
Sulieman Linda   10
Sulyok Győző   21
Sütt Dezső TTT, Műanyag SC 15
Szabó Andrea   10
Szabó Franciska Anna   15
Szabó Gábor   10
Szabó Gergely   25
Szabó Hajnalka   10
Szabó József Péter Kőbányai Barangolók SE 11
Szabó József Péter Kőbányai Barangolók SE 10
Szabó Norbert   10
Szabó Tamás   11
Szabó Zoltán   26
Szabó Zsuzsanna Gémes Természetjáró Egyesület 10
Szalay Gergely   10
Szántó Alexandra   11
Szarka Bence Pannónia Középisk. Kollégium 10
Szászfai Gábor TTT 32
Szebeli István TTT, Siketek SC 94
Szebeliné Toldi Éva   25
Széchenyi Gergely ZSTE 11
Szeidl Betti   10
Szerényi Annamária   14
Szerényi Béla   11
Szilágyi Tamás   11
Szilágyi Zsolt   15
Szonda Ferenc   14
Szonda Ferencné   11
Szondi Róbert   11
Szondiné Kun Violetta Zöldsport Egyesület 11
Szőke Bálint   10
Szőllős Judit   10
Szűcs Ádám   10
Szűcs Ádámné   10
Szűcs Ferenc   10
Tacsi Marietta   10
Takács Ádám   11
Takács Gergely   10
Tarjány Mária   26
Tarlósné Nagy Éva   10
Tarnai Dávid   115
Tarnai Máté MVTE, TTT 18
Tarr János   54
Telek Tibor   54
Temesvári Péter   10
Tillinger Lilla   15
Tillinger Péterné   16
Tolvaj Gyula TTT, Tipográfia 15
Tóth Ádám   10
Tóth Benjámin Krisztián TTT, Pannónia Középisk. Kollégium 26
Tóth Csaba Zoltán ZSTE 21
Tóth Erzsébet   60
Tóth Eszter Tímea   55
Tóth Gábor   25
Tóth Ildikó   11
Tóth Lajos Pannónia Középiskola és Kollégium 27
Tóth Péter TTT 27
Tóth Tamás Gyopár TE 16
Török Tibor   12
Turtsányi Judit TTT 25
Udvardi-Lakos Ádám   40
Únyi Péter   17
Urbán József   33
Utassy Gábor TTT 60
Utassy Krisztina   26
Utassyné Kiss Gabriella   25
Váczi Veronika Vanda   18
Vági Péter Pénzügyőr SE 34
Vágó Péter   10
Valasek Béla   13
Váradi Beáta Bakony TE 10
Várdai Lajosné TTT 29
Varga Béla   82
Varga Edit   16
Varga János Erdőjárók TE 11
Varga Kálmánné   21
Varga Melinda   12
Varga Nóra Erdőjárók TE 11
Varga Tamás   10
Vári Gábor TTT 20
Varró András   10
Várszegi Károlyné   15
Vasanits László TTT, Bánki Donát TE 32
Végh Éva   10
Végh Nándor   11
Végh Rita   10
Végh-Falcsik Anett Sarolta   15
Verger Péter   20
Vérten Andrea   10
Vetró Viktor   19
Vizi Tamás   10
Vizi Tibor TFSZ 14
Vörös László Talpalók TE Lepsény 10
Wittmer Antal Vértesi Erőmű 36
Zátonyi Ferenc   11
Zovát Csaba   10
Zöldi Jolán   12
Zubornyák Margit   19
Zsigó Zoltán   13
Zsíros Ágnes   10