TTT Kupa 2023 eredmények

TTT Kupa 2023 eredmények

TTT Kupa díjátadás:
 2024. január 7-én, helyszín: Máriaremeti Cserkészház (1029 Budapest Hímes utca 3.), átvétel 10:00-15:30 között.

Ugyanott
Újévi Detto 16/11/5 túra.

A 2023-as túraévben az eredetileg tervezett 150 db túrából 146 db túra megrendezésre került. Idén nem változnak a teljesítési határok, vagyis felnőtteknek 10/25/50 db túra, gyermekeknek 6/12/25 túra.
 

A kupalapokat 2023-ben is online várjuk! A középső igazoló oldalakat (a személyes adatok kitöltése után!) szkennelve, vagy olvashatóan lefotózva, email-ben küldjétek a ttt.budapestkupa@gmail.com címre!

A beadási határidő: 2023. december 3. !

(az utolsó túra utáni nap, a nyomdai átfutási idők miatt)

Adatvédelem: A pályázó a TTT Kupa pályázatának leadásával hozzájárul, hogy neve a teljesítők névsorában nyilvánosan megjelenik a TTT honlapján, az egyesület, vagy iskola feltüntetésével, és a teljesítés számával együtt. Az adatkezelésre a TTT GDPR szabályzata érvényes.

Statisztika 2023:
Normál 272
Kiemelt 90
Extra 32
Összesen 2023. 394
 
Legtöbb túrát (140 db) teljesítette: Kovács Barbara.

TTT Kupa teljesítők a 2023. évben

GYEREK
Név Egyesület, iskola Túrák száma
Baksa Ajsa   9
Balázs Zsófi   10
Bánhidi Márti Virág   14
Bánhidi Szilvi Rita   14
Baumgártner Zélia   6
Csaba Gergely Diana DSE 6
Csemez Ádám Kerék Általános Iskola 26
Csemez Tünde Lilla Óbudai Meseerdő Óvoda 8
Deli Dominik   12
Deli Dorina   6
Demjén Bence Eötvös József Általános Iskola 12
Demjén Csaba Eötvös József Általános Iskola 12
Demjén Noémi Eötvös József Általános Iskola 12
Epress Tihamér   12
Erdélyi Csaba Áron   11
Faragó Csenge Szirka ZÚTE 9
Fehér Miló Máté Rákosmenti Bóbita Óvoda 6
Fehér Noel Gregor József Általános Iskola 6
Fehér Olivér Gregor József Általános Iskola 6
Fenyőházi Bernát Szilágyi Erzsébet Gimnázium 6
Fenyőházi Dávid Németvölgyi Általános Iskola 6
Fodor Boldizsár Hungária Általános Iskola 30
Gáncs Máté Deák Téri Evangélikus Gimnázium 12
Gordos Enikő Óbudai Nagy László Általános Iskola 26
Görög Linett   7
Görög Richárd   7
Gyerkó Márton Gulner Gyula Általános Iskola 6
Gyüre Boglárka   10
Hajdu Csongor Petőfi Sándor Általános Iskola 6
Hajdu Soma Norbert Nyitnikék Óvoda 6
Halmágyi Kata   6
Hegedűs Csaba Kőbányai Fekete István Általános Iskola 6
Herbai Dusán Kőbányai Harmat Általános Iskola 7
Herbai Soma Kőbányai Harmat Általános Iskola 7
Hetzl Ádám CSEO-Csalitos Tagóvoda 12
Hetzl Attila Eötvös József Általános Iskola 13
Hetzl Éva Eötvös József Általános Iskola 12
Hetzl Julianna Eötvös József Általános Iskola 12
Hetyei Zsuzsanna   6
Hidasi Bendegúz   20
Hidasi Marcell   19
Hinkel János Márton ESMTK Gyulai István Általános Iskola 6
Horváth Emma Hermann Ottó Általános Iskola 12
Horváth Koppány Ágoston Stabil Sport Egyesület 14
Horváth Zoltán Kadosa Stabil Sport Egyesület 12
Iffiú-Mousson Alíz Bp. XXII. Ker. Rózsakert Tagóvoda 6
Iffiú-Mousson Milán Tivadar Budafóka XXII. SE 6
Jánosa András   6
Jánosa Péter   6
Jánosa Sámuel   6
Jónap Levente Gádor Általános Iskola 6
Kazamér Emese Zoé Kőbányai Harmat Általános Iskola 10
Kazamér Zoltán Ferenc Kőbányai Kiskakas Óvoda 10
Kelemen Dániel   12
Kincses Lili   7
Kincses Norbert   8
Kincses Odett   9
Kiss Szabolcs   6
Kiss Zétény Sándor Kolozsvár Utcai Általános Iskola 12
Kocsis Dániel Kőrösi Csoma Sándor Kéttan. Ált. Isk. 6
Kocsis Kinga Mesevár Óvoda 6
Kohári Benedek Tomori Pál Általános Iskola 6
Kovács Benedek   8
Kovács Flóra   6
Kovács Zalán   6
Kovács Zétény   6
Kozma Szimonetta   16
Kőrösi Dávid Ágoston Művészeti Óvoda 12
Kőrösi Marcell Óbudai II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. 12
Kusnyár Márton   7
Ladvenicza Lehel   7
Lalák Alex Dominik   10
Lalák Laura Dominika   10
Maraffai Dalma Nagykovácsi Általános Iskola 6
Maraffai Gothárd Ferenc Nagykovácsi Kispatak Óvoda 6
Maraffai Lénárd Tamás Nagykovácsi Általános Iskola 7
Megyeri Tünde   8
Mózes Anna   6
Nagy Kornél   13
Nyerges Alíz   6
Nyerges Gábor   6
Pásztor Márk Bp. XXII. Kerületi Egyesített Óvoda 6
Pataky Réka   6
Paulovics Roland Budaörsi Hermann Ottó Ált. Iskola 9
Pintér Lilien Tímea   9
Popovics Emese Zselyke   29
Potor Benedek Richter Gedeon Nyrt. 1 sz. óvoda 6
Prókai-Nagy Norbert   6
Sáfrány Zsombor   20
Schréder Ádám   6
Siményi Dániel Vilmos   12
Stefán Benedek Temesvári Utcai Általános Iskola 6
Szabó Martin Kristóf   13
Szántó Emma Óbudai Waldorf Iskola 6
Szerdahelyi Csanád Kempelen Farkas Gimnázium 6
Szőke Ajsa Rubin   10
Szőke Csenge Kincső   10
Szőke Gábor Hriszto Botev Általános Iskola 13
Szűcs Luca   12
Szücs-Winkler Áron   6
Szücs-Winkler Viola   7
Taranyi Ádám Fészek Waldorf Iskola 7
Thoma Zoltán   6
Tolmacsov Nóra Nádja Dr. Mező Ferenc Általános Iskola 6
Vass Ágnes Noémi   10
Végh Tíra Darus Utcai Általános iskola 12
Virág Csenge   6
Virág Eszter   7
Virág Vince Szent János Apostol Általános Iskola 6
Virágh Marcell Kőbányai Szent László Általános Iskola 7


FELNŐTT
Név Egyesület, iskola Túrák száma
Ács Balázs   10
Ács Gábor   11
Ágoston család   25
Antal Tamás   10
Bába Károly TTT 30
Bácsi Judit   59
Baki József   16
Balás Györgyné   33
Bánhidi Zoltán TTT 26
Baranyai Erzsébet   15
Baranyai László   12
Barcsi Tamás   15
Bárdos László   52
Bartók Éva Alexandra   10
Bartos Erika   10
Bartus Ilona MTSZ, TTT 30
Bátki Kornélia   26
Bátki Ottilia   11
Bátkiné Pozsonyi Lídia   26
Bede Mária   20
Bende Béla   23
Bereiné Gajdos Orsolya Szigetszentmiklósi Futóklub Egyesület 25
Berezvai Ferenc TTT, Futapest 10
Bodnár Ferenc   37
Bodor Bálint   11
Borsik Istvánné   11
Bősze Márta Zita   10
Bősze Noémi Semmelweis Egyetem Egészségtudományi Kar 10
Bőti Zoltán   111
Brülik Julianna   26
Budai Katalin   10
Czermann Olivér Budapesti Metropolitan Egyetem 30
Csemez Attila dr. TTT 17
Csikós Márta   10
Csordás János   30
Csukás Imre   10
Danó Tamás   29
Daróczi Ferenc   12
Demeter András   51
Demjén Sándor   11
Demjén-Kléber Eszter Réka   11
dr Hornok Katalin   10
dr. Bacsa Andrea   12
dr. Gyurta Tibor Roland   47
dr. Koppány Tamás BTHE 12
dr. Pogácsás György BEAC 42
dr. Ráth Szilvia   16
dr. Straub Imre   34
dr. Vitéz Zsolt   12
Écsi Tamás   11
Egyed Gábor   25
Farkas Adrienn   14
Farkas Sándor Gémes TE 10
Farkas Zoltán   26
Farsang Károly   13
Fehér Csaba   57
Fekete Csilla   10
Fekete Dorottya   11
Fekete Júlia   10
Fentor Csaba UFÓ SE 10
Frischmann József Gábor   19
Gál Viktor   22
Galambos Judit   10
Galgóczi Evelin Hanna Stabil Sport Egyesület 14
Géczi Krisztina   14
Gregorics Miléna   10
Gulyás Zoltán   11
Gyerkó Zsófia   14
Gyetkó Tamás   10
Gyüre Zoltán   12
Gyüre-Balog Laura   10
Had András TTT 41
Hajdu Gabriella   10
Halmágyi Csongor   10
Hartmann Mihály Lokomotív TE 25
Hegedűs Ádám Imre   10
Héjja Attila   10
Héjja Gábor   10
Héjjas Zsolt TTT 92
Herpai István   14
Hetyei Csaba   20
Hevér Éva TTT, HVTE, Lokomotív TE, WF-TS 41
Hevér Gábor TTT, HVTE, Lokomotív TE, WF-TS, Hazajáró 50
Hidasi Ágnes Futapest 12
Horváth Csaba TTT 12
Horváth katalin TTT 62
Horváth Lászlóné   12
Horváth Levente Stabil Sport Egyesület 70
Horváth Levente Stabil Sport Egyesület 11
Horváth Levente Stabil Sport Egyesület 11
Horváth Mátyás Kemény Legények 12
Horváth Tamás   68
Horváth Zoltán   11
Horváth Zoltán TTT 10
Horváth Zsuzsanna   15
Horváth Zsuzsanna   14
Horváth-Ács Krisztina   14
Hölgye Gabriella   27
ifj. Lindmayer Tamás   10
Ignácz Magdolna   12
Illés Beáta   22
Imola & Tomi   11
Jedlicska Bea   10
Jedlicska Edina   11
Jedlicska Péter   25
Juhász Éva   13
Juhász Gábor Lokomotiv TE 16
Kamarás Krisztina   15
Kardoss Edit   14
Kelemen László Lokomotív TE 11
Képes Rita   51
Kertes Lívia   19
Király József Vasas SC 31
Király Zoltán   10
Kis István   10
Kisné Szélig Klára   10
Kiss Erzsébet TTT, Bajai Természetjárók 25
Kiss Szabolcs   26
Kiss Tamás   10
Kiss-Sellei Violetta   10
Kocsis Zsuzsanna   110
Komlódi Julianna   21
Kopácsi István   13
Kornai László Vulkán TE., Tatabánya 11
Kovács Barbara   140
Kovács Diána   12
Kovács Róbert   27
Kovács Viktor Honvéd Auróra SE 28
Kovács Viktor   10
Kovács-Gyurgyák Anna   27
Kovácsné Tóth Julianna   10
Kozma András   16
Kozma János   25
Kozma Zsuzsa   10
Kőhalmi Anna   10
Krammer Rita Amaranta   10
Kreiter Balázs UTSZB 10
Kurali József   21
Kusnyár Tamás   10
Kutasi Viktor   15
Kükedi András   31
Ladvenicza Levente   15
Lalák József   10
Léder Csaba   10
Ledvina Hajnalka   10
Lindmayer Tamás   10
Lindwurm Edit TTT 13
Lukács Richárd   10
Majerik Zita   27
Major Zsolt   25
Majoros Dániel   10
Majoros Imola   10
Maráz Anna dr.   17
Márta Csenge   10
Márta György   12
Márta Szilárd György   11
Márta Zsombor   10
Martincsek Andrea   10
Máté Anikó   51
Matthiasich Ferencné   57
Máttyus Ervin   12
Megyeri Tamás   10
Mészáros János Téry Ödön T.B.T. 35
Mészárosné Kis Ágnes Téry Ödön T.B.T. 34
Millei Zoltán   27
Modrovics Ágnes   12
Modrovics Nándor Futapest 97
Molnár Andrea   25
Molnár Eszter   25
Molnár István Hazajáró 56
Molnárka Éva   19
Molnárné Bólya Katalin   18
Mózes Lilla   10
Murai Csongor   10
Murguly Sándorné   10
Müllerné Mihók Márta MTSZ, TTT 62
Nacsa Istvánné   14
Nacsa Szilvia   16
Nagy Gyula   17
Nagy János TTT 48
Nagy János TTT 14
Nagy János TTT 12
Nagy Lajos WF-TS 15
Nagy-Szilitsán János Vulkán TSE Tatabánya 10
Nagyné Kovács Edina   10
Nemcsics Ákos   31
Németh Péter Pál   18
Novák Enikő   13
Nyerges László   91
Oláh Beatrix Téry Ödön T.B.T 22
Orbán Imre Hit Pajzsa Nemzeti Egyesület 10
Ozsgyáni Klaudia   25
Őrsi Anna   20
Páczelt Ferenc   33
Palcsó Ildikó   10
Papp László TTT, HVTE 26
Papp Lászlóné TTT, HVTE 26
Parnaki Ádám   14
Parnaki Tamás Zoltán   13
Pató Boglárka Anita   10
Pauer Szilvia   10
Paulovics Gábor   10
Pécsi Gergely   10
Pénzes Martin   26
Péter Maja   10
Petróczi Tamás   14
Pomázi-Horváth Viktória   25
Pongrácz Dániel Károly   14
Pozdena Beáta   26
Rabi-Nagy Istvánné   26
Rádai Richárd   10
Révész Gábor   11
Révész-Moksony Katalin   11
Román Klára TTT 11
Róth András Pénzügyőr SE 18
Rozsnyai Szilvia   32
Rusznák Csaba   50
Schillek Márton   11
Schödl Dávid Hazajáró Honismereti és Turista Egylet 11
Siményi Vilmos TTT 10
Sipos László   12
Smer Eszter   10
Smer Ágnes   10
Smer Géza   17
Smer Klára   10
Smer Tímea   10
Smerné Balogh Eszter   13
Somogyi Réka   10
Somogyi Zoltán   12
Steierlein Balázs   29
Steiner Csaba   61
Szabó Ákos   16
Szabó Gergely   17
Szabó László   13
Szabó Zsuzsanna Gémes TE 10
Szántó Tibor   13
Szász Andrea Ösvénytaposó Baráti Társaság 28
Szászfai Gábor TTT, MTSZ, Orion 56
Száva István   13
Szerényi Annamária   14
Szerényi Annamária   10
Szerényi Béla   14
Szerényi Béla   10
Szilágyi László   26
Szőke Bernadett Lívia   10
Szőke Bernadett Lívia   10
Szőke Gyula   10
Szőke Gyula Géza   10
Szűcsné Nyolcas Mónika   12
Tarnai Dávid   50
Tarnai Máté   17
Tháler Regina Rózsa   26
Tolvaj Gyula TTT, Tipográfia 16
Tóth Béla Antal   10
Tóth Eszter Tímea   28
Tóth Lajos Pannónia Középiskolás Kollégium 28
Tóth László   10
Török Tibor   10
Tőzsér Marianna   14
Turánszki Csanád   25
Vági Viktória   25
Vágó Margit   10
Vágó Péter   10
Valasek Béla   26
Vandlik László   14
Varga Béla   66
Varga Erzsébet Bakancsos Szurikáta TE Tatabánya 10
Varga László Imre   25
Varga Zoltán   10
Vári Gábor   10
Varró Nóra   11
Várszegi Károlyné   51
Vasanits László TTT, Bánki Donát TE. Ajka 29
Vasáros Izabella   25
Vass András   10
Végh Zoltán   53
Végh-Sipos Virág   12
Veréb Zsolt Ajkai Bánki Donát T. E. 19
Veres Csilla   10
Vincze Mária Erika   10
Virágh György Imre NKE RTK 11
Wurm Tamás   77
Zsigó Zoltán   17
Zsombori Annamária   50