Budapest Kupa 2020 TELJESÍTŐK, leadás, és változás a teljesítési darabszámokban!

A kupák már készülnek (a járványügyi okok miatt lassabban), az átadás időpontját, helyét és módját január végén, február elején a honlapunkon/facebook oldalunkon hirdetjük meg. Addig kérjük a türelmeteket!

A pályázatokat folyamatosan dolgozzuk fel, aki 1-2 napon belül nem kapott visszaigazolást, vagy nem találja a nevét a listában, kérjük, hogy jelezze email-ben a ttt.budapestkupa@gmail.com címre!

A koronavírus miatt a Budapest Kupába tervezett túrák (144 db) kb. harmada elmaradt 2020-ban, ezért a TTT elnöksége a teljesítési darabszámok módosításáról, csökkentéséről határozott a 2020-as túraévre.
Gyermek -  Normál: 5 db, Kiemelt díjazás: 10 db,  Extra díjazás: 18 db túra.
Felnőtt - Normál: 7 db, Kiemelt díjazás: 18 db,  Extra díjazás: 35 db túra.

A 2020-as túraévre, a hátralévő (nov. 12. utáni túráknál) elfogadjuk az egyéni/geogós teljesítést is, a rendező által igazolva!
 

A kupalapokat 2020-ban, a vírushelyzet miatt kizárólag online várjuk! A középső igazoló oldalakat (a személyes adatok kitöltése után!) szkennelve, vagy olvashatóan lefotózva, email-ben küldjétek a ttt.budapestkupa@gmail.com címre!

A beadási határidő: 2020. december 7. !

(az utolsó túra utáni nap, a nyomdai átfutási idők miatt)

Adatvédelem: A pályázó a Budapest Kupa pályázatának leadásával hozzájárul, hogy neve a teljesítők névsorában nyilvánosan megjelenik a TTT honlapján, az egyesület, vagy iskola feltüntetésével, és a teljesítés számával együtt. Az adatkezelésre a TTT GDPR szabályzata érvényes.
 
Budapest Kupa teljesítők a 2020. évben

GYEREK
Név Egyesület, iskola Túrák száma
Abaffy Kamilla   8
Abaffy Kornél   8
Ágoston Andris   14
Ágoston Benedek Péter   14
Bacher Benedek Gazdagrét - Törökugrató Ált. Isk. 12
Bacher Kitti Gazdagréti Óvoda 12
Bacher Kornél Gazdagrét - Törökugrató Ált. Isk. 12
Balázs Kitti   7
Balogh Bálint Hunor   8
Bártfai Bálint   8
Bendő Ádám Bocskai István Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Ált. Isk. Páty 10
Bendő Annamária Bocskai István Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Ált. Isk. Páty 6
Bernard Péter   8
Bernard Réka   9
Bősze Rajmund   9
Bősze Zoé   7
Czelfl Ádám   6
Csaba Gergely Lokomotív TE 6
Csaba Zsófia Lokomotív TE 6
Csemez Ádám Szél Utcai Óvoda 14
Csiszár Boldizsár   10
Csősz Réka   12
Daróczi Dániel   7
Deli Dominik Kaposszekcsői Ált. Isk. 6
Deli Dorina Kaposszekcsői Ált. Isk. 6
Demjén Bence   8
Demjén Csaba Fenyves Óvoda 8
Demjén Noémi Fenyves Óvoda 8
Dienes Koppány Bendegúz   6
Dikán Ákos Eötvös József Gimnázium 10
Domán Dávid Tamás   21
Fancsek Péter   6
Faragó Csenge Szirka II. János Pál Pápa Katolikus Ált. Isk. 13
Ferenczi Zsolt   5
Galgóczi Evelin Hanna Stabil Sport Egyesület 28
Gaszt Ákos Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Ált. Isk. 11
Gerlóczi Aliz Kitaiber Pál Utcai Óvoda 6
Gethe Gréta TTT 7
Gethe Pál TTT 6
Giesz Bálint TABB SC 6
Görög Richárd   6
Gyerkó Márton Pestszentlőrinci Német Nemzetiségi Ált. Isk. 6
Gyerkó Péter Pestszentlőrinci Német Nemzetiségi Ált. Isk. 6
Győrfy Gergely   5
Győrfy Luca   5
Hajnal-Pap Gábor   13
Hargitai Flóra   6
Harrer Dániel   14
Haubrich Patrik Gazdagrét - Törökugrató Ált. Isk. 25
Hetzl Attila Eötvös József Ált. Isk. 6
Hetzl Éva   6
Hetzl Julianna Eötvös József Ált. Isk. 6
Hornyai Kitti   5
Hornyai Lili   5
Horváth Botond Levente Stabil Sport Egyesület 29
Horváth Emma Herman Ottó Ált. Isk. 6
Horváth Koppány Ágoston Stabil Sport Egyesület 8
Horváth Zoltán Kadosa Stabil Sport Egyesület 8
Jerkovich Bence   28
Jeszenszky Tamás Dr. Béres József Ált. Isk. 5
Juhász Adrienn Diadal Úti Ált. Isk. 15
Juhász Boglárka Diadal Úti Ált. Isk. 16
Kajtor Imola   6
Kazamér Emese Zoé Kőbányai Harmat Ált. Isk. 14
Kincses Lili Puskás Ferenc Ált. Isk. 17
Kincses Norbert Puskás Ferenc Ált. Isk. 18
Kincses Odett Mézeskalács Óvoda 17
Kis Ádám   10
Kis Dóra   10
Kiss Gréta Lívia TTT, Kolozsvár Utcai Ált. Isk. 15
Kiss Zétény Sándor TTT, Kolozsvár Utcai Ált. Isk. 15
Klambauer Éva Júlia   7
Kovács Ákos Kada Mihály Ált. Isk. 25
Kovács Bence Kada Mihály Ált. Isk. 25
Kovács Benedek   15
Kovács Flóra   16
Kovács Zalán   6
Kovács Zétény Kós Károly Ált. Isk. 7
Kurucz Marcell   6
Lambertus Milán   6
Lázár Péter Harrer Pál Ált. Isk. 15
Lózai Koppány Csanád Diadal Úti Ált. Isk. 16
Magyari Márk   10
Maraffai Dalma Nagykovácsi Ált. Isk. 13
Maraffai Lénárd Tamás Nagykovácsi Kispatak Óvoda 13
Márta Szilárd György   7
Matthiasich Simon Máriaremetei Óvoda 13
Matthiasich Vince Csillaghegyi Általános Iskola 15
Meszner Ákos   13
Mezei Dávid   13
Mezei Eszter   12
Mezei Judit   12
Mikuska Barnabás Arany János Ált. Isk. 6
Molitorisz Luca   8
Molnár-Bardi Liliána   6
Molnár-Bardi Mirella   14
Nagy Dániel XIII. kerületi Gyöngyszem Óvoda 6
Nagy Levente   6
Nagy Márton XIII. kerületi Számtech. Ált. Isk. 7
Nagy Richárd Zuglói Arany János Ált. Isk. 39
Németh Lóránt Szent Lőrinc Kat. Ált. Isk. 6
Nyerges Gábor   12
Orosz Nolen   11
Orosz Zoltán   12
Papp Levente Huba   6
Paszlavszki Luca Éva Sashalmi Tanoda 12
Pávó Emese Szentgyörgyi Albert Ált. Isk. 19
Potor Lilla   6
Potor Zsófia   6
Rádics Benedek Téry Ödön T.B.T 7
Rádics Botond Téry Ödön T.B.T 6
Rádics Marcell Téry Ödön T.B.T 6
Radnai-Vágó Nimród   6
Ruszkovics Tamás   5
Rusznák Dóra Zsófia Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Ált. Isk. 12
Stantman Dóra Ajna   25
Szabó Jannisz Bilimbo Naphegy Montessori Óvoda 6
Szabó-Héjjas Ármin Kesjár Csaba Ált. Isk. 23
Szabó-Héjjas Márk Vitamini Óvoda 18
Szantman Bálint   25
Szenczi Ádám   5
Szenczi Dávid   5
Szentpéteri Szonja   6
Szerdahelyi Csanád   25
Szitás Marcell   11
Tóth Máté   6
Tóth Péter   6
Urbán Kamilla   25
Uvacsek Marcell Czimra Gyula Általános Iskola 9
Uvacsek Zsófia Anna Czimra Gyula Általános Iskola 9
Várszegi Máté Áron   13
Virág Vince Szent János Apostol Ált. Isk. 13
Wahl Barnabás   5
Wahl Kristóf   5
Wolf Ágoston   7
Zákány Zita Gazdagréti Pitypang Óvoda 6
Zátonyi Zsófia Tünde Újpesti Károlyi István Ált. Isk. és Gimn. 7
Zátonyi Zsolt Ferenc Újpesti Károlyi István Ált. Isk. és Gimn. 12
Zömbik Tamara   7



FELNŐTT
Név Egyesület, iskola Túrák száma
Abaffy Károly   10
Ács Balázs Gyöngyvirág TE 18
Ács Gábor   25
Ács Katalin Vulkán TSE 25
Ádám Sándor   44
Ágh Erzsébet Viktória Pannónia Középiskolás Kollégium 11
Ágoston család   14
Albert Glória   8
Anheuer Éva   10
Apáthy László IBUSZ Természetjáró Egyesület 10
Apró Margit   14
Bába Károly TTT 28
Bácsi Judit   30
Bádovszky László   10
Bajnóczi Gabriella   10
Baki József   73
Bálint Balázs László   29
Balogh László Ultrasport Tamási 10
Baranyai Erzsébet   18
Baranyai László   18
Baráth Anasztázia   27
Bárdos László   26
Bartos Erika   10
Bartus Ilona TTT, MTSZ, Olajipari TSE 80
Bátki Kornélia   14
Bátki Ottilia   18
Bátkiné Pozsonyi Lídia   19
Beck Péter   11
Beck-Pető Éva   11
Béli László TTT, GYVTE 26
Bencsik Gábor   35
Bendő Gábor   10
Benga Andrásné   30
Benkő István   11
Berezvai Ferenc TTT, Futapest 11
Biró Anikó   9
Blascsák Szilvia   10
Bódai Mária TTT 52
Bódi Imola   12
Bodnár Ferenc   29
Bodor Bálint   14
Boer Enikő   29
Bokor Miklós Záróbusz Felvezetők ESK 28
Borzák Bianka   26
Botos Gábor   10
Bozó Klára TTT 14
Bölkény Péter   7
Bősze Lajos   9
Buchholcz Bence   15
CHERRY   28
Csabai Csilla   10
Csemez Rita   54
Cserhalmi Péter ELTE-BEAC 14
Cserháti Tímea   9
Csiffári Katalin   11
Csősz Gergely   24
Csőszné Tamás Mónika   26
Daczi Zoltán ÉDOSZ Kinizsi, TTT 12
Dallos Sarolta   13
Danó Tamás   12
Demjén Sándor   10
Demjén-Kléber Eszter Szárcsa Ált. Isk. 10
Dienes Áron TTT, Hit Pajzsa Nemzeti Egylet, Hérics TTSE 16
Dóczi Tímea   7
Domán Tamás   36
Dr. Csemez Attila TTT 29
Dr. Hargitai János   14
dr. Hornok Katalin   11
dr. Horváth Edit   9
Dr. Kiss András TTT, MVTE, BTHE 21
dr. Kovács Éva Hazajáró TE 10
Dr. Maráz Anna   25
Dr. Pogácsás György BEAC, TTT 39
Dr. Révész Ádám   10
Éberling Mónika   11
Écsi Tamás   12
Edvi Tibor   10
Egyed Gábor   13
Fakan Gábor Stabil Sport Egyesület 50
Faragó Sándor ZUTE 13
Faragó-Krajcsi Tímea ZUTE 13
Farkas Sándor Gémes TE 10
Farkas Zsuzsanna   12
Fazekasné Szentirmai Gyöngyi Vulkán TSE 15
Fehérvári József TTT 25
Feldhoffer Judit   32
Ferencz Cintia   9
Fischer Katalin   11
Friedl Eszter Záróbusz Felvezetők ESK 28
Frischmann József   35
Frits Erika Rita   20
Gál Viktor   20
Galambos Judit   16
Gelencsér Ivett   10
Gerencsér Ákos TTT, METEOR TTE, ULTRAS CSEPEL 18
Gergely József   25
Gerzsai János   18
Gethe László   12
Gombás Andrea   14
Gombos István TTT 20
Gondi Andrea   10
Gortva Istvánné   10
Gulyás Dávid   10
Gyergyay Eszter   10
Gyerkó Zsófia   22
Gyetkó Zoltán   10
Had András TTT 54
Halmágyi Csongor   12
Hancsák Tamás   12
Hannig Dóra   10
Harsányi Henrik   10
Haspel Noa   7
Haubrich Péter   25
Hegedűs Ádám Imre   10
Hegyessy Tímea   16
Heisz Marcell   10
Héjja Attila   27
Héjja Gábor   27
Héjjas Zsolt TTT 62
Herczeg Anita   26
Héver Annamária   10
Hevér Éva TTT, HVTE, Lokomotív TE 48
Hevér Gábor TTT, HVTE, Lokomotív TE, Hazajáró TE, WF-TS 64
Hirsch Veronika   23
Holczhauer Gábor   27
Holdinger Teréz Győri Vasutas TE 7
Horhy László   51
Hornyai Tibor   12
Horváth András   7
Horváth Csaba TTT 10
Horváth Csilla   26
Horváth Jovita   10
Horváth József TTT 11
Horváth Katalin TTT 64
Horváth Lászlóné   10
Horváth Levente Stabil Sport Egyesület 55
Horváth Norbert   27
Horváth Rita BVKK 10
Horváth Szilvia   13
Horváth Zoltán TTT 13
Horváth Zoltán   12
Horváth Zsuzsanna   21
Horváth-Ács Krisztina   29
Horváth-Antal Pálma   10
Hölgye Gabriella   15
id. Kurali József   24
Ihász Dávid   10
Illés Beáta   10
Janics Noémi   12
Jansik Gábor   8
Jávor Györgyné   18
Jeszenszkyné F. Orsolya   8
Juhász Alma   9
Juhász Gábor   10
Kákonyi Lajos TTT 10
Kánya Kinga   25
Kármán Zsolt TTT 10
Károly Viktória Hazajáró Honismereti Egyesület 20
Károlyné Erős Erzsébet   19
Kaszás Virág   25
Kazamér Ferenc Hegyek Vándorai TE 16
Kelemen Csaba   49
Kerekes Imre   26
Kerekesné Tóth Márta   30
Keresztény László   11
Kesjár Róbert   9
Kincses István   12
Király József   25
Király Róbert Mozdulj Érte 12
Kisbabér Tünde   11
Kiss Antal TTT 33
Kiss Erzsébet Bajai Természetjárók, TTT 25
Kiss Ildikó   10
Kiss Laura Réka TTT, Könyves Kálmán Gimnázium 12
Komáromi Kinga   9
Komlódi Julianna   24
Kopácsi István   26
Kornai László Tatabányai Volán SC 16
Koródi-Szász Istvánné Orion TTE, TTT 27
Kósa Márk Szendrő Városi Sport Klub Egyesület 11
Kovács Barbara   95
Kovács Dániel   16
Kovács Diána   20
Kovács Gergely   18
Kovács Imre   25
Kovács Károly TTT 11
Kovács Péter   10
Kovács Viktor HASE 10
Kovács Viktor   8
Kovácsné Kisbabér Ildikó   38
Kováts Enikő   10
Kőrössy Tamás   15
Kőszegi Ádám   11
Kőszegi István   18
Kőszegi Istvánné   11
Kreiter Balazs Goldance 29
Kun Szilárd   9
Kurali Krisztina   10
Kutasi Viktor   12
Kükedi András   28
Ladvenicza Levente   10
Lakatos Krisztián   7
Lalátka Olívia   10
Lázár István   16
Lázár Péter   11
Léder Csaba   51
Lelkes Zsuzsanna   10
Lévai Éva   10
Lindmayer Tamás   7
Lindwurm Edit TTT 39
Ludányi Lajos Lokomotív TE, TTT, Vasutas TSZ 19
Magasvári Péter   7
Magyar Béla TTT 54
Magyar Béla TTT 25
Magyar Béla TTT 12
Magyari Gábor   9
Magyari Ildikó   15
Makkai Zsolt   9
Margitay Erika   28
Márkus Zsuzsanna   10
Márta Csenge   11
Márta György   12
Márta Zsombor   10
Maschefszki Györgyné   12
Matthiasich Ferencné TTT 56
Matula Zoltán   26
Mészáros Attila   52
Mészáros János Téry Ödön T.B.T 26
Mészáros József   7
Mészárosné Kis Ágnes Téry Ödön T.B.T 20
Mezei Gergely   18
Mihranian Dikran   14
Mikó Lukrécia   20
Minda Judit   12
Mirk Krisztina TTT 13
Modrovics Nándor Futapest 62
Modrovics Nándor Futapest 27
Modrovics Nándor Futapest 11
Molnár Andrea   29
Molnár Csaba   10
Molnár Mihály   10
Molnár Róbert   14
Molnár Zoltán   18
Molnárka Éva   11
Molnárné Bólya Katalin   14
Müllerné Mihók Márta MTSZ, TTT 66
Nacsa Istvánné TTT 10
Nacsa Szilvia TTT, RunTogether, BSI 14
Nagy Ignác   9
Nagy Imre Zoltán Pannónia Középiskolás Kollégium 13
Nagy János TTT 36
Nagy János TTT 14
Nagy Lajos TTT, WF-T-S 16
Nagy Lajos Pannónia Középiskolás Kollégium 12
Nagy Viktor   12
Nagy Zoltán   38
Nagy-Szilitsán János Vulkán TSE Tatabánya 10
Nemes Rita   10
Németh Anita   10
Németh Jánosné TTT 10
Noske Borbála   12
Nyakó Áron   11
Nyerges Anita Krisztina   11
Nyerges László   50
Nyúl Katalin   11
Ónodi Olivér   15
Ónodi-Pák Katalin   12
Orosz Zoltán   25
Ökrös Tamás   10
Őrsi Anna TTT 38
Pál Gábor   12
Papp László TTT, HVTE 16
Papp Lászlóné TTT, HVTE 16
Papp Zsuzsanna IBUSZ Természetjáró Egyesület 10
Paszlavszki László   7
Pathó Zoltán   10
Pávó Balázs Hazajáró Honismereti Egyesület 20
Petróczi Tamás   15
Petrovics Dávid Wanderfreunde Traunstein-Salzkammergut 7
Posch Boglárka   16
Pozsgai Sándor   11
Pozsonyi Ákos   12
Prokesch Ádám   10
Rácz János MTSZ, PI-TE 18
Rácz Jánosné MTSZ, PI-TE 18
Rácz Tünde   10
Rácz Veronika   10
Ricz Attila Miklós Pannónia Középiskolás Kollégium 12
Román Klára TTT 22
Róth András Pénzügyőr SE 26
Rozenberszki-Nagy Dóra   39
Rusznák Csaba   25
Salamon Ákos TTT 12
Sali Gábor MTSZ 20
Sári Béla   10
Sári Zsófia   9
Saskői Éva TTT 30
Schödl Dávid Hazajáró Honismereti és Turista Egylet 8
Siményi Vilmos TTT 17
Somogyi Krisztina   10
Somogyi Réka   14
Stein Gábor   10
Steiner Csaba   11
Strabek Péter TTT 11
Suleiman Linda   14
Sütt Dezső TTT, Műanyag SC 17
Svecz Zoltán   64
Szabó Ákos   63
Szabó Éva Naplás TE 11
Szabó Gergely   11
Szabó László BVKK 10
Szabó Zoltán   18
Szabó Zsuzsanna Gémes TE 10
Szabóné Szabó Andrea   10
Szalai Annamária   11
Szalai Balázs   11
Szalay Gergely   14
Szantmanné Ékes Emese   25
Szántó Tibor Gábor   13
Szarvas Jácint Gaja-völgy Egyesület 10
Szászfai Gábor TTT 33
Szebeli István TTT 78
Szebeliné Toldi Éva   13
Széchenyi Gergely ZSTE 8
Szécsi Péter   10
Szemkeő Ferenc Vértes Meteor T. SE, TTT 14
Szerdahelyi Vilmos   25
Szerényi Annamária   19
Szerényi Béla   18
Szikora József   9
Szikora Viktória   9
Szilágyi Tamás   9
Szilágyi Zsolt   16
Szondi Róbert Zöldsport Egyesület 10
Szondiné Kun Violetta Zöldsport Egyesület 10
Szőr Anikó   9
Szűcs Ferenc   9
Takács Gergely   10
Takács Zoltán   25
Tari Lászlóné   10
Tarjány Mária   10
Tarlósné Nagy Éva   11
Tarnai Dávid   56
Tarnai Máté MVTE, TTT 12
Tarr János   25
Tatai László   10
Tolnai Gábor   10
Tolvaj Erika   10
Tolvaj Gyula TTT, Tipográfia 10
Tóth Benjámin Krisztián Pannónia Középiskolás Kollégium 10
Tóth Dalma   8
Tóth Gábor   30
Tóth Lajos Pannónia Középiskolás Kollégium 20
Tóth Marianna   8
Tóth Márk   9
Tóth Viola Erzsébet   10
Tóvizi Tímea   8
Török Sebestyén Dániel   10
Török Tibor   11
Turtsányi Judit TTT 15
Újhelyi Ágnes   14
Urbán József   51
Ureczki Nóra   25
Uvacsek Tamás   9
Vági Péter Pénzügyőr SE 28
Vágó Margit   10
Vágó Péter   13
Valánszki István   10
Valasek Béla   14
Vandlik László   11
Varga Attila   11
Varga Béla   54
Varga Edit   25
Varga Erzsébet Bakancsos Szurikáta TE 10
Varga János Erdőjárók TE 11
Varga Kata   41
Varga Melinda Tatai Atlétikai Club 13
Varga Nóra Erdőjárók TE, P.O.K. Gimnázium, Dunaújváros 11
Vári Gábor TTT 12
Vasanits László TTT, Bánki Donát TE Ajka 19
Velényi Aliz   11
Vendriczki Gábor   8
Vendriczki Renáta   8
Veréb Zsolt   26
Vetró Viktor   10
Vidu Anita   11
Virág Péter UTTE 13
Vitárizs Imre   7
Wittmer Antal Vértesi Erőmű 28
Zátonyi Ferenc   13
Zsigó Zoltán   15
Zsirai Ágnes   10