Észak-Dunántúli Kupa (ÉDK) 2020

Észak-Dunántúli Kupa (ÉDK) 2020 túrák és kiírás letölthető (PDF)
 

XV. ÉSZAK-DUNÁNTÚLI KUPA 2020
Dátum   Túra megnevezése és táv Helyszín Rendező szervezet Rendező megye
1. 25. szombat Kincses IVV, 30, 20, 10 - ÉDK NYITÓ Kincsesbánya Vízivárosi LSE Fejér
2. 22. szombat Mozdulj a sínekért! Tél 26, 20 Bakonyszentlászló- Zirc  VMTSZ Veszprém
2. 29. szombat Dunán innen Dunán túl 50, 30, 20, 15, 8 Dunaújváros Pentele TE Fejér
3. 7. szombat Reguly Antal Emléktúra 35, 22, 7 Zirc Ösvénytaposó BT Veszprém
3. 14. szombat Tatai XXII.Tavaszi IVV Túranap 20, 14, 10, 7 Tata Volán SE KEM
3. 15. vasárnap Sárkány-völgy TT 42, 33, 25, 11, 8 Nemesvámos Édesvíz TE Veszprém
3. 21. szombat V. Tiszta Víz túra 22, 12 Herend HATESZ Veszprém
3. 28. szombat Bakony 50, 30, 25, 10 Veszprém, Herend BXTSE Veszprém
4. 4. szombat Kubát Hugó 42, 30, 20, 10, 5 Kőszeg Borostyánkő TSE Vas
4. 4. szombat Thury György emléktúra 30,20,10 Gelse Kanizsa Kul-Túra Egyesület Zala
4. 18. szombat XIX. Tavaszköszöntő és Nyuszi túra IVV 20, 10, 5 Sukoró Gyöngyvirág TE Fejér
4. 18. szombat XXXIX. Gerecse 50-30-20-10 Tatabánya MTSZ, KEM TJSZ KEM
4. 19. vasárnap XXXII. IVV Túranap Sopron 20, 10, 6 Sopron Soproni VSzSSz GY-M-S
4. 25. szombat Sárpentele 15, Széchenyi kerekes 20 Székesfehérvár SZVTSZ Fejér
4. 25. szombat Pannonhalma 50, 10, Ravazdi róka 40, 30, 20, 15 Pannonhalma, Ravazd Györi Vasutas TE GY-M-S
4. 25. szombat Kutyával a Bakonyba Kislőd Ajka Korház SE Veszprém
4. 26. vasárnap IV. Várgesztes IVV Túranap 35, 20, 10 Várgesztes GLOW KEM
5. 1. péntek Fehérkövek 26,12 Sümeg Noszlop SeTBSZ Veszprém
5. 1. péntek Vérteskozma 30, 20, 10 Vérteskozma VMTSC Fejér
5. 1. péntek Komárom XVI. IVV Túranap 20, 10, 5 Komárom KVSE KEM
5. 1. péntek Nagy Gáspár Emléktúra 50, 25 Vasvár Vasvári TSE Vas
5. 3. vasárnap Farkasgyepűi Koplaló TT 25, 20, 13, 8 Farkasgyepű Bakony TE Veszprém
5. 9. szombat VI. Gróf Sándor Móric Emléktúra IVV 26, 19, 13, 5 Bajna BT SZE KEM
5. 23. szombat XXXII. Velence IVV túranap 35, 25, 10 Pákozd Gyöngyvirág TE Fejér
5. 23. szombat Szent Orbán túra 20, 10 Zalakaros Kanizsa Kul-Túra Egyesület Zala
5. 31. vasárnap Sokorói kalandok 50, 35, 15 Nyúl Bakonyi Kalandorok TE GY-M-S
6. 14. vasárnap VIII. IVV Soproni Ünepi Hetek Kupa 20, 10, 5 Sopron Soproni VSzSSz GY-M-S
6. 20. szombat Olajos-körút Papp Simon útján IVV túra 40, 30, 20, 10 Bázakerettye Olajipari TE Zala
6. 27. szombat XVI. Vértesi Barangolások IVV 50, 25, 10 Gánt Gyöngyvirág TE Fejér
6. 27. szombat Kőszegi Csillagok 20, 10, 5 Kőszeg Borostyánkő TSE Vas
7. 4. szombat Gyapjaszsák éjszakai pontkereső túra Sukoró FMTSZ Fejér
7. 4. szombat Város napi Túrák 15, 10 Bodajk Gaja-völgy Egyesület Fejér
7. 19. vasárnap Kék Badacsony 22, 11, 6 Badacsonylábdi-hegy Édesvíz TE Veszprém
8. 1. szombat Rockenbauer Pál teljesítménytúra Nagykanizsa 130, 40, Éjszakai:Rádiházától 70, Bázakerettyétől 40 Nagykanizsa, Rádiháza, Bázakerettye Kanizsa Kul-Túra Egyesület Zala
8. 2. vasárnap Balaton IVV Túranap 40, 25, 15, 5 Alsóörs Bakony TE Veszprém
8. 15. szombat XV. Csákberény IVV 20, 10 Csákberény FMTSZ Fejér
8. 22. szombat Bauxitkutató 30, 25, 20, 10 Balatonalmádi BXTSE Veszprém
8. 29. szombat Magas-Bakony 50, 30, 20, 10  Bakonybél Bakonyi Kalandorok TE GY-M-S
9. 5. szombat Alpannonia 42, 33, 25, 15, 10  Kőszeg Borostyánkő TSE Vas
9. 12. szombat Fejér Megyei Természetbarát Találkozó túrái Kisgyón FMTSZ Fejér
9. 12. szombat Esztergom XXV. IVV Túranap 20, 10 Esztergom METEOR SE KEM
9. 12. szombat Hegyhát túra 50, 30, 20, 10 Vasvár Vasvári TSE Vas
9. 13. vasárnap Dr. Hegyi Imre 30, 20, 10 Kisgyón FMTSZ Fejér
9. 13. vasárnap XX. Lővérek IVV túra 20, 10, 6 Sopron Lővér TE GY-M-S
9. 19. szombat Sokorói Kilátók, Magaslatok 50, 20, 10 Győrújbarát Györi Vasutas TE GY-M-S
9. 20. vasárnap Lovasberény 30, 25, 10 Lovasberény FMTSZ Fejér
9. 26. szombat Táncsics XXV. IVV Túranap 30, 22, 17, 14, 10 Ácsteszér KEM TJSZ, Ácsteszér KEM
9. 26. szombat Kanizsa teljesítménytúra 30,20,10 Nagykanizsa Kanizsa Kul-Túra Egyesület Zala
10. 3. szombat Hatos-tölgy 20, 10 Kajárpéc Gy-M-S MTB GY-M-S
10. 3. szombat XXII. Világ Gyalogló Nap és IVV 20, 14, 10, 5, 2 Tata Volán SE, TAC KEM
10. 10. szombat Bakonyi Barangolás 70, 40, 30, 20,1 0 Bakonybél Ösvénytaposó BT Veszprém
10. 17. szombat Mozdulj a sínekért Ősz 28, 13 Veszprémvarsány VMTSZ Veszprém
10. 17. szombat Csúcs ez a hely! 42, 30, 25, 8, 1 Veszprém, Bánd, Herend HATESZ Veszprém
10. 18. vasárnap Tatabánya XIX. Túra 30, 20 Tatabánya, Felsőgalla Tatabányai SC TSZ KEM
11. 7. szombat Fehér-Vár-Palota 40, 25, 20, 12, 5 Székesfehérvár, Csór FMTSZ Fejér
11. 7. szombat XXV. Szent Márton 42, 30, 20, 10, 5 Szombathely Borostyánkő TSE Vas
12. 5. szombat Mezőföldi Mikulás 30, 20, 8 Mezőfalva, Nagyvenyim Erdőjárók Klubja TE Fejér
12. 5. szombat Vödörvölgyi Mikulás 15, Csilla Séta 6 Balatonalmádi BXTSE Veszprém
12. 13. vasárnap ÉDK KUPAÁTADÓ Székesfehérvár ÉDTTSZ Fejér
           
           
           
           
        Fejér 16
        GY-M-S 8
        KEM 9
        Vas 6
        Veszprém 15
        Zala 5
        összesen 59