Budapest Kupa 2018 teljesítők

Az összes, email-ben, postán vagy személyesen leadott pályázatot feldolgozzuk, aki nem kap visszaigazolást, vagy találja a nevét a listában pár napon belül, kérjük, hogy jelezze email-ben a ttt.budapestkupa@gmail.com címre!

Budapest Kupa díjkiosztó
Időpont: 2019. január 6. (vasárnap) 10:00-órától
Helyszín: Szent Angéla Általános Iskola és Gimnázium tornaterme, II. kerület, 1024 Budapest, Zivatar u 6.
 

A kupalapok emai-ben, szkennelve is leadhatók! Ekkor a kupalap (személyes adatokkal kitöltott!) négy középső oldalának szkennelt vagy fotózott másolatát várjuk a ttt.budapestkupa@gmail.com címre. Minden email-ben küldött pályázatot pár napon belül visszaigazolunk, ha ez nem történik meg, vagy pár nap után nem látod a neved a listában, kérjük, hogy jelezd!

A kupalapot személyesen leadni a következő decemberi kupatúrák céljaiban lehet :
- 2018. dec. 2. - HavaZOO
- 2018. dec. 8. - Vár a Mikulás
- 2018. dec. 9. - Eszperanto Zamenhof emléktúra, Tél
vagy a TTT hétfőnkénti klubnapjain (19:00-21:00, helyszín: BP. I. kerület, Attila u. 2. Tabáni Spartacus-szal közös pince-klubhelyiség)
vagy email-ben a ttt.budapestkupa@gmail.com címre.

A beadási határidő: 2018. december 9. !
(az utolsó túra utáni klubnap napja, a nyomdai átfutási idők miatt)

Adatvédelem: A pályázó a Budapest Kupa pályázatának leadásával hozzájárul, hogy neve a teljesítők névsorában nyilvánosan megjelenik a TTT honlapján, az egyesület, vagy iskola feltüntetésével, és a teljesítés számával együtt. Az adatkezelésre a TTT GDPR szabályzata érvényes.
 
Budapest Kupa teljesítők a 2018. évben

GYEREK
Név Egyesület, iskola Túrák száma
Abaffy Kamilla10
Abaffy Kornél12
Ámon AbigélDomokos Pál Péter Ált. Isk.6
Balog Marcell7
Balogh-Walder Soma10
Bártfai Virág Anna7
Bassi Nóra6
Beke Erika6
Beke Rebeka6
Bertók KristófNyitott Világ Általános Iskola6
Boda Benett6
Borosnyay BalázsZöldsport Egyesület9
Burián BarnabásRemetei Óvoda13
Czinkó Ilona AnikóÚjlak Utcai Ált. Iskola10
Czinkó Zénó ZoltánÚjlak Utcai Ált. Iskola10
Csaba Zsófia7
Csánk Mátyás AndrásSzemere Bertalan Általános Iskola6
Csánk Sebestyén ZoltánSzemere Bertalan Általános Iskola6
Cserháti Bernadett10
Demjén BenceCSEO Fenyves Óvóda6
Demjén NoémiCSEO Fenyves Óvóda6
Dibartolomeo Letizia11
Dienes Kartal BotondRomhányi György Ált. Isk.7
Dienes Koppány BendegúzRomhányi György Ált. Isk.6
Dobos JankaBatthyány Ilona Ált. Isk.6
Domán Dávid Tamás20
Erdélyi Máté PálBólyai Utcai Óvoda7
Erdélyi Péter MátyásBólyai Utcai Óvoda7
Farkas Eszter25
Fenyőházi Bernát10
Fenyőházi Dávid9
Filipovits Márkó6
Fodor Olivér8
Gál BenceTTT8
Giesz Bálint6
Göncő Hanna7
Göncő Nóra7
Gyurcsek József Dominik6
Hajnal Júlia AnnaSzt. Péter és Pál Szalézi Ált. Isk. és Óvóda6
Hajnal Kristóf PéterSzt. Péter és Pál Szalézi Ált. Isk.7
Hajnal Péter VilmosSzt. Péter és Pál Szalézi Ált. Isk. és Óvóda7
Hajnal ZsófiaSzt. Péter és Pál Szalézi Ált. Isk.7
Hargitai Flóra Anna10
Hetzl Attila6
Hetzl Julianna6
Hidvégi Armand10
Horhy Anna10
Horváth Horka7
Horváth Koppány ÁgostonStabil SE9
Horváth OrsolyaKemény Legények Ifi6
Horváth Zoltán KadosaStabil SE9
Iffiú-Mousson Milán Tivadar6
ifj. Kégl AndrásArany János Ált. Isk.8
Jakab GáborMátyás Király Ált. Isk.8
Jakab TamásMátyás Király Ált. Isk.8
Janocha Bendegúz7
Juhász AdriennDiadal Úti Ált. Isk.12
Juhász BoglárkaDiadal Úti Ált. Isk.12
Kádár Fanni7
Kazamér Emese ZoéKőbányai Gesztenye Óvoda8
Kele Benjámin6
Kilin MercédeszLágymányosi Bárdos Lajos Ált. Isk.6
Kincses LiziPuskás Ferenc Ált. Isk.27
Kincses NorbertPuskás Ferenc Ált. Isk.27
Király Ágota Sarolta6
Király Benedek6
Király Blanka6
Király Gellért6
Király Kamilla Emese6
Kiss Gréta Lívia11
Kiss Laura Réka10
Kiss Tétény Sándor14
Kocsis LeventeReménység Kat. Ált. Isk.10
Kocsis MarcellBenedek Elek EGYMI7
Koltai Csaba Ferenc6
Komlósi Gréta7
Kóródi AnnaBükki Vörös Meteor SE, Szent Imre Ált. Isk.7
Kovács BenceKispesti Erkel Ferenc Ált. Isk.6
Kovács Benedek12
Kovács Flóra12
Kovács Zalán12
Kovács ZétényVMG és Kós Károly Általános Iskola14
Labancz Máté6
Lábodi GergelyJózsef Attila Ált. Isk.6
Lábodi MarcellJózsef Attila Ált. Isk.6
Ladányi Léna10
Ladányi Lilla10
Ladányi Zoltán10
Lázár PéterÓbudai Harrer Pál Ált. Isk.25
Lénárd KornélKatona József Ált. Isk.6
Lévai LászlóPannónia Középiskolás Kollégium8
Lózai Koppány CsanádMézeskalács Óvoda12
Lővei LiliánaÚjbudai Teleki Blanka Ált. Isk.51
Maczkó Máté Tamás6
Mák Lilien6
Maraffai Dalma22
Maraffai Lénárd Tamás25
Márkus Ádám7
Márkus Lilla8
Márta Csenge7
Márta Szilárd György7
Matthiasich Simon18
Matthiasich VinceMáriaremetei Óvoda26
Mauks-Hatvani Benedek8
Mauks-Hatvani Bertalan6
Medra Csenge BoglárkaSzőlőskert Ref. Óvoda10
Menner Ákos11
Mezei Dávid16
Mezei Eszter10
Mezei Judit12
Murguly Levente13
Murguly LiliÖKU13
Nacsa Vilma6
Nagy András9
Nagy Boglárka10
Nagy BorbálaKZMK6
Nagy Borka6
Nagy Domonkos6
Nagy Luca Anna21
Nagy Márton6
Nagy Márton Levente35
Nagy RicsiZuglói Arany János Ált. Isk.62
Németh LórántSzt Lőrinc Kat. Ált Isk.7
Nitti Liliána6
Pallós Árpád7
Pallós Levente7
Patócs Dávid11
Pávó EmeseSzentmihályi Játszókert Óvoda22
Pintér Mátyás Mór7
Pitz Frigyes26
Pitz Máté11
Pósa Diána15
Potor Zsófia7
Prepuk Boglárka RékaKőbányai Bem József Ált. Isk.10
Putz AbigélHétpettyes Óvoda11
Putz ÁgostonHétpettyes Óvoda11
Rácz Flóra Zsuzsanna15
Rácz ViktóriaGördögök SE.6
Rádics BenedekTéry Ödön T.B.T.7
Rádics BotondTéry Ödön T.B.T.11
Rajki Márton Barnabás12
Sáfrán RenátaKerék Általános Iskola és Gimnázium6
Sas ÁgnesTomori Pál Ált. Isk.8
Sas Mátyás8
Sas MiklósTomori Pál Ált. Isk.9
Strack ÁdámTTT33
Szabó Dominik6
Szabó Szonja6
Szabó ZsófiaBudapest-Fasori Evengélikus Gimn.6
Szarka BencePannónia Középiskolás Kollégium8
Szentmihályi Dávid8
Szitás Marcell18
Tényi Csenge Zselyke10
Tényi Előd Imre10
Tóth AlexPannónia Középiskolás Kollégium8
Tóth Eliza6
Tóth MiraTELEKI6
Töttős Barnabás6
Varga LiliSprint Futóklub6
Varga LottiSprint Futóklub6
Varga Lőrinc CsabaSprint Futóklub6
Várszegi Máté Áron10
Virág Ádám7
Virág Eszter7
Virág Kinga NoellaLiszt Ferenc Ált. Isk.6
Virág Lilla7
Wahl Barnabás10
Wahl Kristóf10
Wallis Ádám25
Zámbori Tamás15
Zámbori Tamás15
Zömbik Tamara25



FELNŐTT
Név Egyesület, iskola Túrák száma
Abaffy Károly15
Ács BalázsGyöngyvirág TE18
Ács Gábor26
Ács KatalinVulkán TSE15
Adlovitsné Holdinger TerézGyőri Vasutas TE15
Ágh Erzsébet ViktóriaPannónia Középiskolás Kollégium10
Andrejszky Gizella MargitTTT21
Anheuer EgonMVTE11
Anheuer ÉvaMVTE, TTT15
Antal Árpád Zoltán25
Arany Erzsébet26
Bába KárolyTTT30
Bácsi Judit28
Bak Zsuzsa52
Baki József79
Balázs Borbála10
Balázsi Péter10
Balog Tamás10
Balogh Andrea35
Balogh-Walder Lora10
Bana Gábor Péter16
Baranyai Erzsébet11
Baranyai László11
Bárdos LászlóSZKTE Szántód27
Barta Gyula31
Bartáné Muszela Angéla30
Bartha Izabella10
Batal Betty128
Bátki Kornélia27
Bátki Ottília23
Bátkiné Pozsonyi Lídia25
Bebesi LászlóBebe SE.12
Beck Péter15
Beck-Pető Éva15
Bednárik Andrea10
Beke József10
Beke Fruzsina10
Béli LászlóTTT, GyVTE25
Bencze Gábor33
Bende Éva19
Benga Andrásné20
Bennárik PálGy. V. T. E.13
Béres TímeaTTT23
Berezvai FerencTTT, Futapest10
Bertalan Nikoletta10
Bódai Mária82
Bodnár FerencKTE65
Bodoki Ervin55
Bodor Bálint13
Bognár ErikaTTT10
Bognár Zoltánné10
Bondár András25
Borbély Szabolcs11
Boros Tamás10
Boros Zsófia10
Borosnyay Balázs„Csúcs” KSE10
Brandszász Dénes10
Braun Adél11
Braun Eszter12
Brotscholl Pál15
Budai Katalin12
Busa Károly16
Busáné Pálmai Gabriella16
Czobor Gergely27
Csemez Attila dr.TTT59
Csemez RitaTTT59
Csendes János10
Csenkei Anita10
Csepei Zsolt József12
Cserháti Tímea15
Csikós Katalin14
Csire-Hock Krisztina25
Csonka Krisztina10
Csontos Barbara10
Csökönyi Orsolya10
Csőre Krisztina15
Csőréné Király Edit21
Daczi ZoltánÉDOSZ Kinizsi, TTT11
Daka Margit27
Dallos Sarolta10
Daróczi Mátyás11
Demjén-Kléber Eszter10
Dienes ÁronTTT, Hérics TTSE, Hit Pajzsa Nemzeti Egylet14
Dobolyi Anna Erzsébet12
Dobos Dávid10
Dóczi Tímea10
Domán Tamás44
Dr. Hargitai János32
Dr. Harmati Zita11
Dr. Kiss András27
dr. Majorosné Bónitz Hedvig10
dr. Mészáros EnikőTTT10
Dr. Ötvös Nóra Csilla10
Dr. Pogácsás GyörgyBEAC52
Dr. Pogácsás GyörgyBEAC52
Dr. Pogácsás GyörgyBEAC53
Dr. Révész Ádám11
Dragony Eszter27
Erdélyi GáborTTT16
Fakan GáborStabil63
Faragó AnnaTTT, Zöldsport SE.12
Farkas Enikő17
Farkas Gergely128
Farkas SándorGémes TE10
Fazekas Péter10
Fehérvári MátéTTT10
Fenyőházi Attila10
Filipovits Andrea26
Filó Mariann10
Franyó Szilvia10
Fridrich István25
Frischmann József28
Frits Erika Rita15
Fullmann János Endre25
Fullmann Zsuzsanna27
Gábriel Péter10
Gál Anna10
Gál Viktor42
Gál-Józsa EnikőTTT51
Galambos Judit18
Galgóczi EvelinStabil SE26
Galics Márk10
Galla Gábor13
Galla-Szabó Enikő10
Gere Gergő25
Gerzsai János12
Geszti Gábor27
Gombos IstvánTTT33
Gombos Szabolcs10
Gortva Istvánné10
Göncő Jánosné11
Gróf AttilaHazajárók11
Gurnicz Mariann11
Guti Krisztina15
György LőrincBakony T.E.12
Györgypál Ildikó10
Had AndrásÓbudai SE, TTT104
Háger Veronika10
Hajdu Katalin12
Hajduska TímeaSilvanus SE14
Hajnalné Filipich Adrienn13
Hák SzilárdTAC15
Hannig Dóra11
Harasta RenátaVértesi Erőmű SE10
Hartmann MihályLokomotív TE25
Hegegy Annamária11
Hegyessy Tímea14
Héjjas ZsoltTTT53
Herczeg Mercédesz11
Hetei Regina28
Héver Annamária10
Hevér ÉvaTTT, HVTE, Lokomotív TE39
Hevér GáborTTT, HVTE, Lokomotív TE, Hazajáró TE 49
Hidvégi Zoltán11
Hodvogner Szilvia10
Horhy László70
Horváth AndrásTTT11
Horváth Botond LeventeStabil SE25
Horváth CsabaTTT10
Horváth Dániel13
Horváth Dragon MátyásKemény Legények19
Horváth LeventeStabil SE54
Horváth Zoltán56
Horváth Zsuzsanna39
Horváth-Antal Pálma és Huba56
Horváthné Matthiasich Krisztina16
Hölgye Gabriella10
id. Kégl András10
Illés József13
Illésné Túri Éva14
Ispán Attila19
Ivasivka Sarolta17
Jáger Péter10
Janics Noémi10
Jávor GyörgynéTatabányai Volán SE35
Juhász Alma21
Juhász Árpád12
Juhász GáborTTT11
Kádár TiborTTT15
Kákonyi LajosTTT18
Kamenszki IstvánTTT15
Károly ViktóriaHazajáró Honismereti és Turista Egylet29
Károlyné Erős Erzsébet20
Kazamér FerencHegyek Vándorai TE19
Kele JuditTTT10
Kelemen Balázs10
Kelemen Zsófia14
Kerekes Ádám26
Kerekes Csaba28
Keresztény László51
Kincses István24
Király JózsefVasas SC34
Király Valéria25
Kirschner ViktóriaTTT51
Kis Renáta55
Kisbabér Tünde19
Kiss AntalTTT36
Kiss Beáta26
Kiss ErzsébetTTT25
Kiss József105
Kiss Zsuzsanna15
Klemán Dávid12
Koczkás IstvánVértesi Erőmű SE15
Kocsi Anett10
Kollár Kitti10
Koltai DánielEötvös Loránd Természetbarát Egyesület50
Komlódi Julianna19
Komlósi KárolyTTT, ZsTE16
Konta Zoltán38
Kopácsi István31
Korcsmáros SándornéOroszlány Természetbarátok11
Kornai LászlóTatabányi Volán SE44
Kósa MárkSzendrő Városi Sport és Szabadidő Klub Egyesület11
Kovács Barbara126
Kovács Dániel16
Kovács KárolyTTT11
Kovács KrisztinaAlba-Volán SC10
Kovács Manfréd16
Kovács Viktor27
Kovács Viktor22
Kovács-Nüszl Botond10
Kovácsné Kisbabér Ildikó19
Kováts Enikő25
Költő Karola11
Kőrössy Tamás33
Kőszegi Ádám12
Kőszegi IstvánTTT, Kékes TE., HHTE26
Kőszegi István12
Kun ViolettaZöldsport Egyesület14
Kurali József19
Kurucz Balázs10
Kükedi András29
Ladányi Fanni10
Ladányi Gáspár11
Ladányi Zoltán10
Ladányi-Benedikt Ildikó10
Ladányiné Csák AnitaMozdulj Érte Futókör10
Ladvenicza Levente11
Lázár István29
Léder Csaba10
Ledvina Hajnalka10
Lengyel Zsuzsanna10
Lévai Éva26
Lévai-Jennet Gábor10
Lindmayer Tamás10
Lindwurm EditTTT51
Lippa Katalin10
Liszka AntalNaplás TE, Alba-Volán SC, TTT10
Ludányi LajosLokomotív TE, Vasutas TSz, TTT25
Lukács ZsuzsannaTTT16
Máder Tamás12
Magyar Béla132
Magyar Róbert11
Major Fruzsina Anita10
Makkai Zsolt30
Maraffai TamásTTT29
Maraffai Tamásné Merényi ViktóriaTTT35
Marosfalvi Norbert11
Márta György14
Márta Zsombor10
Marton Benjámin Ferenc25
Marton Noémi10
Masa RenátaTTT, Bakancsos Szurikáta, ZSTE21
Mátrai Fatima42
Matthiasich FerencnéTTT72
Mayer Krisztina, dr.MTSZ Tenkes13
Mészáros GabriellaTTT10
Mészáros JánosTéry Ödön T.B.T.30
Mészáros Mariann25
Mészárosné Kis ÁgnesTéry Ödön T.B.T., Lokomotív TE18
Mezei Gergely27
Mezei Judit10
Mikus Edit10
Millei ZoltánBME16
Minda Judit17
Mirk KrisztinaTTT33
Móczáné Sándor Mónika11
Modrovics NándorFutapest27
Mohácsi RitaFerencvárosi TBE10
Molnár Adrienn Mónika14
Molnár Csaba16
Molnár Éva17
Molnár Lilla25
Molnár Mihály13
Molnár Róbert14
Molnár Zoltán25
Molnárné Bólya Katalin18
Murguly Sándorné10
Müller FerencMTSz12
Müllerné Mihók MártaMTSz12
Nacsa IstvánnéTTT16
Nacsa SzilviaTTT, BSI, Runtogether20
Nagy Ignác17
Nagy JánosTTT81
Nagy Krisztina22
Nagy László13
Nagy László11
Nagy Melinda15
Nagy Tünde10
Nagy Viktória Dorina10
Nagy Zoltán61
Nagy-Szilitsán JánosVulkán TSE10
Nemes KatalinSarokkő SE.10
Nemes Marika10
Nemes Rita12
Nemes-Somogyi Réka10
Németh Gyula27
Németh JánosnéTTT13
Nitti Gábor11
Nitti Tamás11
Nyári Gábor10
Nyerges László60
Nyúl Katalin10
Oláh ÁgnesÉszaki Fény TE22
Oláh GézaÉszaki Fény TE20
Orosz Zoltán25
Óvári LászlóFerencvárosi TBE14
Ökrös Tamás13
Őrsi AnnaTTT52
Pál Gábor10
Pálfi Marianna12
Papp Gergely10
Papp IstvánCISZE15
Papp Istvánné17
Papp LászlóTTT, MVTE18
Papp LászlónéTTT, MVTE18
Paráda TamásFESTO-AM SE10
Pataki Noémi Anna10
Patócs Sándor13
Pávó BalázsHazajáró Honismereti és Turista Egylet29
Perecz János14
Petrus Levente16
Pintér AndrásTTT, MSTSZ11
Pintér Balázs10
Pintér Csaba31
Pisch Andrea10
Pogácsás GyörgyTTT19
Pósa Ida27
Pozdena Beáta12
Présel Boglárka22
Pristyák JánosHonvéd Szondi György SE25
Pristyák PéterHonvéd Szondi György SE10
Puskás Andrea12
Rábai Sándor12
Rácz JánosMTSZ, Piliscsabai Természetjáró Egyesület27
Rácz JánosnéMTSZ, Piliscsabai Természetjáró Egyesület27
Rácz PéterGördögök SE10
Rácz Tünde10
Rácz Veronika10
Rádai Richárd10
Rajki János28
Révész Gábor14
Ricz Attila MiklósPannónia Középiskolás Kollégium10
Roland DávidTTT, Vízivárosi LSE26
Román KláraTTT27
Róth AndrásPénzügyőr SE26
Rozenberszki-Nagy Dóra62
Ruff RóbertTTT31
Salamon ÁkosBudai Nagy Antal Gimnázium60
Salamon PéterTTT60
Sámi Zsolt10
Sata Rozália10
Savanya Andrea11
Schillek Márton10
Silkó László52
Siményi VilmosSzent Jakab ZE, TTT27
Simkó Andrea Katalin10
Simon Anna Márta25
Simon Ilona10
Sipos László50
Somló EszterTTT13
Somogyi Réka13
Somogyi Zoltán26
Steiner Csaba51
Strabek Péter38
Strack LászlóTTT39
Strackné Galambos KatalinTTT43
Suga Marianna22
Sulyok GyőzőTTT19
Sütt DezsőMűanyag SC, TTT17
Szabó Andrea12
Szabó Franciska Anna10
Szabó Gergely16
Szabó Judit14
Szabó Zoltán34
Szabó ZsuzsannaGémes TE10
Szabó Zsuzsanna12
Szabó-Hevér János25
Szalmássy Balázs52
Szászfai Gábor34
Szebeli István91
Szebeliné Toldi ÉvaSSC50
Széchenyi GergelyZSTE, MVTE16
Szegediné Fodor IldikóHonvéd Szondi György SE14
Széles Kata10
Szép Zsolt27
Szépné Csibi Mónika27
Szilágyi Tamás25
Szilágyi Zsolt14
Szonda Ferenc12
Szonda Ferencné12
Szondi RóbertZöldsport Egyesület14
Szőcs Annamária10
Szüts Attila12
Takács Gergely10
Tarjány Mária10
Tarnai Dávid106
Tarnai MátéMVTE, TTT15
Tarr János30
Temesvári Péter11
Tényi Blanka Tünde10
Tényi Imre10
Tillinger Lilla27
Tillinger Péterné25
Timár Ilona17
Tolvaj GyulaTipográfia TE, TTT12
Tóth Benjámin KrisztiánPannónia Középiskolás Kollégium25
Tóth Erzsébet52
Tóth Eszter Tímea10
Tóth Gábor25
Tóth Ildikó IlonaTTT11
Tóth JánosPannónia Középiskolás Kollégium18
Tóth Károly11
Tóth LajosPannónia Középiskolás Kollégium28
Tóth PéterTTT54
Tóth TamásGyopár TE, Eötvös Loránd TE18
Tóth Zoltán26
Tőkés Enikő11
Tugyi ErzsébetHonvéd Szondi György SE14
Turtsányi JuditTTT26
Udvardi-Lakos Ádám37
Ujhelyi Ágnes26
Únyi Péter19
Unyi Violetta60
Urbánné Fülöp Tünde10
Utassy GáborTTT27
Utassy KrisztinaTTT19
Utassyné Kiss Gabriella11
Vági PéterPénzügyőr SE29
Vági Petra10
Valasek Béla12
Vandlik László11
Várdai LajosnéTTT25
Varga Béla99
Varga IstvánDorogi Egyetértés SE12
Varga JánosErdőjárók TE12
Varga KálmánnéTTT19
Varga Melinda15
Varga NóraErdőjárók TE11
Varga Péter11
Varga Szilvia13
Varga Zita29
Vári GáborTTT34
Várszegi Károlyné35
Vasanits LászlóBánki Donát TE Ajka, TTT25
Végh Rita11
Vibostyok Sándor10
Vizi Szilárd15
Vizi Tamás12
Vizi TiborTFSZ10
Vizy Péter25
Winkler Noémi25
Wittmer AntalVértesi Erőmű SE25
Zachán Ilona26
Zádory Zsolt12
Zimmermann Zita10
Zoller Zsófia10
Zöldi Jolán25
Zsigó Zoltán János51
Zsitva Mária11