Budapest Kupa 2017 teljesítői lista

Budapest Kupa 2017 összegzés
A 2017-ben tízedszer megrendezett Budapest Kupa teljesítménytúra mozgalomba 1700 fő nevezett. Teljesítők: 823 fő (200 fő gyermek, 623 fő felnőtt). Normál teljesítő: 617 fő (185 fő gyermek, 432 fő felnőtt). Kiemelt kategóriás: 159 fő (11 fő gyermek, 148 fő felnőtt). Extra kategóriás: 47 fő (3 fő gyermek, 44 fő felnőtt)
A díjazott teljesítők összes túranapjainak száma: 14587. Átlagosan: 17,7 túranap/fő. 2017-ben a díjazáshoz 143 túrából legalább 10 (gyermekeknek 6) túrát, a kiemelt díjazáshoz legalább 25 túrát, az extra díjazáshoz legalább 50 túrát kellett teljesíteni.
Legtöbb túrát (130 db) teljesítette: Magyar Béla.

Budapest Kupa díjátadó 2018. január 7. (facebook - Tarnai Dávid fotói)

Budapest Kupa díjátadó 2018. január 7. (google képtár - TTT)
 
 

Az összes, email-ben, postán vagy személyesen leadott pályázatot feldolgozzuk, aki nem találja a nevét a listában pár napon belül, kérjük, hogy jelezze email-ben a ttt.budapestkupa@gmail.com címre!

Budapest Kupa díjkiosztó
Időpont: 2018. január 7. (vasárnap) 10:00-órától
Helyszín: Szent Angéla Általános Iskola és Gimnázium tornaterme, II. kerület, 1024 Budapest, Zivatar u 6.

Az előző évek tapasztalata alapján, a kupákat az ünnepélyes átadáson kívül, csak a díjátadó után kb. 12:00-tól (várhatóan 13:00-ig) lehet átvenni! A gyermek kategória és a felnőtt kupák átadása között idén nem lesz szünet. A díjátadó kb. 2 óra hosszúságú.
Az átadó időpontján kívül lehetőség lesz a kupák átvételére a TTT klubhelyiségében hétfőnként 19.00 és 21.00 között, január 8.-tól. Egyéb lehetőségek iránt kérlek e-mailben érdeklődjetek a ttt.levelek@gmail.com címen. Budapest Kupa díjazást a mérete és törékenysége miatt NEM postázunk.

Akik későn adtál le a pályázataikat, azok január második felében fogják tudni megkapni a kupájukat a TTT klubnapokon, a díjazásaik nem lesznek kész a díjátadóra.

Gratulálunk a Kupát teljesítőknek, és mindenkit szeretettel várunk a díjátadón!


 
   KÖSZÖNETNYILVÁNÍTÁS  
 
A Budapest Kupa körüli teendők elvégzéséért köszönetünket fejezzük ki tagjainknak, sporttársainknak: Strackné Galambos Kati, Strack László, Strack Ádám, Pinkert László, Juhász Gábor Géb, Gethe László, Fehérvári Máté, Fehérvári József, Szórád András, Szabó Zsuzsa, Mészáros Gabriella, Fábián Zsuzsa, Bíró Lajos, Nagy János, Pálinkó-Kalmár Edit, Pálinkó Csaba, Jakab Annamária.



A kupalapot személyesen leadni a következő november-decemberi kupatúrák céljaiban lehet :
- 2017. dec. 2. - HavaZOO
- 2017. dec. 3. - Együtt a Magyar Családokért! Teljesítménytúra a Széchenyi-hegyen 14/8/5
- 2017. dec. 9. - Vár a Mikulás 20/10/5
- 2017. dec. 9. - Virágh Gedeon Emléktúra 50/40/30/15/7
vagy a TTT hétfőnkénti klubnapjain (19:00-21:00, helyszín: BP. I. kerület, Attila u. 2. Tabáni Spartacus-szal közös pince-klubhelyiség)
vagy email-ben a ttt.budapestkupa@gmail.com címre.
Ekkor a kupalap (személyes adatokkal kitöltott!) négy középső oldalának szkennelt vagy fotózott másolatát várjuk a ttt.budapestkupa@gmail.com címre. Minden email-ben küldött pályázatot pár napon belül visszaigazolunk, ha ez nem történik meg, vagy pár nap után nem látod a neved a listában, kérjük, hogy jelezd!
A beadási határidő: 2017. december 11. !
(az utolsó túra utáni klubnap napja, a nyomdai átfutási idők miatt)

A 2017-ben tízedszer megrendezett Budapest Kupa teljesítménytúra mozgalomba 1700 fő nevezett. Teljesítők: 823 fő (200 fő gyermek, 623 fő felnőtt). Normál teljesítő: 617 fő (185 fő gyermek, 432 fő felnőtt). Kiemelt kategóriás: 159 fő (11 fő gyermek, 148 fő felnőtt). Extra kategóriás: 47 fő (3 fő gyermek, 44 fő felnőtt)
A díjazott teljesítők összes túranapjainak száma: 14587. Átlagosan: 17,7 túranap/fő. 2017-ben a díjazáshoz 143 túrából legalább 10 (gyermekeknek 6) túrát, a kiemelt díjazáshoz legalább 25 túrát, az extra díjazáshoz legalább 50 túrát kellett teljesíteni.

Budapest Kupa teljesítők a 2017. évben

GYEREK
Név Egyesület, iskola Túrák száma
Abaffy Kamilla   7
Abaffy Kornél   8
Ágoston András   8
Ágoston Benedek   8
Ámon Abigél   6
Balog Marcell   6
Bardovits Barnabás   6
Bardovits Benedek   17
Bassi Nóra   6
Becsei Péter Körösi-Csoma Sándor Ált. Isk. 6
Behringer Richard Kék Farkas 8
Beke Erika Székesfehérvári II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. 6
Beke Fruzsina Székesfehérvári II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. 6
Beke Rebeka Székesfehérvári II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. 6
Bertók Kristóf Nyitott Világ Ált. Isk. 6
Borosnyay Balázs   11
Brutyó-Szebeni Boróka Hanna Zipernowsky Károly Ált.Isk. 6
Burián Barnabás   6
Csaba Zsófia Téry Ödön TBT 7
Csánk Mátyás   6
Csánk Sebestyén   6
Demény Balázs Körösi Csoma Sándor Ált. Isk. 8
Dobos Janka Petőfi S. Ált. Isk. 6
Domán Dávid Tamás   13
Erdélyi Anna Dr. Szent-Györgyi Albert Ált.Isk. 6
Erdélyi Péter Mátyás Bólyai Utcai Óvoda 8
Erdős Levente Nagy László Ált. Isk. 10
Farkas Eszter   8
Filipovits Márkó   10
Flavell Jodie Alexa XIII. ker., Pannonia u-i Ál. Isk 13
Fodor Olivér   8
Gárdonyi Ágoston   6
Gárdonyi Bálint   6
Gátai Rómeó Mirkó Miroslav Krleža Horvát Iskola, PTE-PEAC 12
Gethe Gréta TTT 6
Gethe Pál TTT 6
Giesz Bálint   7
Gödri Réka Kőbányai Bóbita Óvoda 10
Gödri Zsófi   10
Göncő Hanna   9
Göncő Nóra   9
Gruber Izsák Lauder Javne 7
Gyevi Liliána   6
Győző Miklós Bendegúz   6
Győző Noémi   6
Hadas Tamás Mihály Kispesti Erkel Ferenc Ált. Isk. 7
Hajdó Léna Hanga   8
Hajdó Liza Hanna   8
Hajnal Kristóf Péter Szt.Péter és Pál Szalézi Ált.Isk. 7
Hajnal Zsófia Óbudai Szalézi Ált. Isk. 7
Hanák Patrik Szász Ferenc Szakgimn. 9
Hargitai Flóra Anna   10
Hargitai Róza Blanka   6
Hídvégi Armand   25
Hidvégi Csaba   6
Hidvégi Klaudia   6
Horváth Botond Levente Stabil Sport Egyesület 25
Horváth Horka   6
Horváth Koppány Ágoston Stabil Sport Egyesület 6
Horváth Orsolya Júlia Fürkész Óvoda 6
Horváth Oszkár Teleki Blanka Ált. Isk. 6
Horváth Péter Dániel   6
Horváth Zoltán Kadosa Stabil Sport Egyesület 6
Iffiú-Mousson Milán Tivadar   6
Ifj. Gödri Attila Kőbányai Szent László Ált. Isk. 7
Ifj. Kégl András Arany János Ált. Isk. 16
Illés Bence   7
Illés Péter   7
Janocha Bendegúz   12
Jánszki Ádám Dávid Molnár Viktor u. Óvoda 7
Jerkovich Bence TTT 9
Kádár Fanni   6
Kilin Mercédesz   6
Kincses Lili   11
Kincses Norbert   11
Kindler Máté   6
Kindler Milán   6
Király Benedek Széchenyi István Ált. Isk. 6
Király Blanka Széchenyi István Ált. Isk. 6
Kiss Gréta Lívia TTT, Kolozsvári utcai Ált. Isk. 8
Kiss Laura Réka TTT, Kolozsvári utcai Ált. Isk. 8
Kiss Zétény Sándor Hetedhét Óvoda 8
Klobusovszki Léna   6
Koltai Csaba Ferenc Bajza utcai Ált. Isk. 6
Komlósi Gréta   7
Kovács Bence   6
Kovács Benedek (2005) Szent Imre Gimn. Kéktúra Szakosztály 9
Kovács Benedek (2010)   15
Kovács Flóra   12
Kovács László Gergely Szent Imre Gimn. Kéktúra Szakosztály 8
Kovács Marcell Szent Imre Gimn. Kéktúra Szakosztály 8
Kovács Zétény   14
Körmendi Nóra Bólyai Ált. Isk. 6
Körmendi Vivien Bólyai Ált. Isk. 6
Ladányi Fanni Mozdulj érte 6
Ladányi Léna Mozdulj érte 9
Ladányi Lilla Mozdulj érte 9
László Bodza Lágymányosi Bárdos Lajos Ált. Isk. 25
Lázár Péter Óbudai Harrer Pál Ált.Isk. 16
Léder Ádám BudaiNagy Antal Gimnázium 10
Leé Helka Erzsébet Budavári Ált. isk. 6
Leé Koppány László Szilágyi Erzsébet Gimn. 7
Lehőcz József   7
Leitold Márton   9
Lévai-Jennet Viktória Gabriella Széchenyi I.Ált.Isk. 10
Lihotsky Juraj   14
Lővei Liliána Újbuda Teleki Blanka Ált. Isk. 26
Mák Lilien   8
Makács Dóra   6
Maraffai Dalma Nagykovácsi Kispatak Óvoda 28
Márkus Lilla   6
Márta Csenge   25
Márta Szilárd György   9
Márta Zsombor   7
Matthiasich Vince Máriaremetei Óvoda 17
Mester Adél Szárligeti Ált. Isk. 6
Mester Martin Szárligeti Óvoda 6
Mezei Dávid   10
Mezei Judit   7
Mikuska Barnabás Arany János Ált. Isk. 6
Mikuska Flórián Arany János Ált. Isk. 6
Mucza Botond   6
Murányi Kende Zoltán   6
Murguly Levente   7
Murguly Lili   7
Nagy Boglárka   6
Nagy Luca Anna Szűcs Sándor Ált. Isk. 10
Nagy Márton   6
Nagy Márton Levente Szűcs Sándor Ált. Isk. 25
Nagy Ricsi Zuglói Arany János Ált. Isk. 51
Nedermann Balázs   25
Nedermann Zsófia   25
Németh Lóránt Szent Lőrinc Kat. Ált. Isk. 7
Nikovits Hanna Noa   59
Obola Jázmin Baross G. Ált. Isk. 10
Olár Enikő Móra Ferenc Átlt Isk. 6
Őrsi Gergő TTT 18
Pallós Árpád CSomádi Árpád Ált. Isk. 6
Pallós Levente CSomádi Árpád Ált. Isk. 6
Panyi Örs TTT 6
Pávó Emese Szentmihályi Játszókert Óvoda 15
Pék-Molnár Ármin   26
Pék-Molnár Lilien   19
Pitz Máté   9
Pósa Diána TTT 7
Prepuk Boglárka Réka Bem József Ált. Isk. 8
Pristyák Péter Honvéd Szondi SE 14
Prohászka Szonja És Soma Teleki Ált. Isk. 6
Puskás Petra   8
Putz Abigél   7
Putz Ágoston Hétpettyes Óvoda 7
Rácz Flóra   6
Rádics Benedek Téry Ödön TBT 8
Rádics Botond Téry Ödön TBT 8
Rajki Márton Barnabás   6
Reicher Lóránt Ösvénytaposó 6
Ricz Attila Pannónia Kollégium 8
Róka Ármin Kodály Zoltán 6
Sáfrán Renáta   7
Sas Ágnes Tomori Pál Ált. Isk. 9
Sas Mátyás   6
Sas Miklós Tomori Pál Ált. Isk. 9
Simigla Dániel   7
Simigla Szonja   7
Simor Soma   7
Solymár Ákos Csillaghegyi Általános Isk. 6
Spiegel Vanessza Kolonics György Ált.Isk. 6
Strack Ádám TTT 57
Szabó Dominik   6
Szabó Martin Kristóf   6
Szabó Zsófia Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium 7
Szentmihályi Dávid   6
Szitás Marcell   7
Szűcs Marcell   8
Szűcs Máté   7
Tényi Csenge Zselyke   10
Tényi Előd Imre   10
Tóth Mira Viktória   8
Töttős Barnabás Gádor Ált. Isk. 6
Trubel Emma Mária   6
Turmezei Veronika   6
Turmezei Viktória   6
Uvacsek Marcell Tamás Czimra Gyula Ált. Isk. 6
Uvacsek Zsófia Anna Czimra Gyula Ált. Isk. 6
Varga Lili Sprintfutóklub 9
Varga Lotti Sprintfutóklub 9
Varga Lőrinc Csaba Sprintfutóklub 9
Varga Nimród Carl Rogers Ált. Isk. 26
Varga Nóra Erdőjárók TE 10
Várszegi Máté Áron   6
Vécsei Nimród Németvölgyi Ált. Isk. 8
Végh Balázs Fekete István Ált.Isk. 17
Veres Ádám Baár-Madas Ref.Gim. 8
Veres Tamás Farkasréti Ált.Isk. 8
Virág Kinga Noella   6
Wallis Ádám   7
Wallis Gábor   6
Zámbori Tamás   10
Zentai Bendegúz   6
Zömbik Tamara   16



FELNŐTT
Név Egyesület, iskola Túrák száma
Abaffy Károly   11
Ács Balázs Gyöngyvirág TE 15
Ács Gábor   26
Ács Katalin Tatabánya Vulkán TSE 15
Adlovitsné Holdinger Teréz Györi Vasutas Termj. Egyesület 15
Ágh Erzsébet Viktória Pannónia Kollégium 10
Ágoston Eszter Ágnes   27
Albeker László Olajipari TBSE 38
Ancza Fruzsina   25
Andó János Tibor CoffeeRun 12
André Zsolt Piliscsabai TE 25
Andrejszky Gizella Margit TTT 25
Anheuer Egon   15
Anheuer Éva TTT, MVTE 16
Antal Árpád Zoltán   16
Antal Pálma   40
Arany Erzsébet TTT 13
Aranyi Dóra   10
Bába Károly TTT 28
Bábel Ottó Vízivárosi LSE Székesfehérvár 11
Bácsi Enikő   58
Bácsi Judit   26
Bak Zsuzsa   68
Baki József   47
Bakos Andrea Ágnes Gyöngyvirág TE 10
Bálint Judit   25
Balog Tamás   17
Balogh Nikoletta PITE 11
Bana Gábor Péter   21
Bánhidi Zoltán TTT 30
Bánki Bálint   17
Bányai Tamás TTT 26
Baranyai Erzsébet   28
Baranyai László   14
Bárdos László SzKTE Szántód 33
Bardovits Gábor   21
Baróti Dániel   10
Barta Gyula   44
Bartáné Muszela Angéla   41
Bartha Szilvia   10
Bartos Erika   10
Bartus Ilona TTT, MTSZ, Olajipari Természetjáró SE 13
Batal Betty   71
Bátki Kornélia   11
Bátki Ottília   11
Bátkiné Pozsonyi Lídia   11
Batta Dóra   10
Bauer Istvánné   11
Bazsó Gábor   10
Bebesi László   11
Bede Mária   31
Bednárik Andrea   12
Béli László TTT, GyVTE, Vasárnapi Sétálók B.T. 11
Beke Tamás Lokomotív TE 12
Bencze Gábor   12
Bende Béla   30
Bende Éva   26
Bérczes Bernadett   11
Berec Péter TTT 25
Berezvai Ferenc TTT, Futapest 13
Bertalan Nikolette   11
Berzlánovich István   26
Berzlánovich Krisztián   25
Berzlánovichné Gutai Szilvia   25
Bicskei Edit TTT 14
Bicskei Roland TTT 16
Bódai Mária   59
Bodoki Ervin   52
Bognár Erika   12
Bognár Zoltánné TTT 11
Bólya Barbara   11
Borbély Anita   11
Bori Bianka Hazajáró Honismereti és Turista Egylet 15
Borosnyay Balázs Csúcs KSE 10
Borsányi Gábor   46
Böszörményi Kristóf   13
Brandszájz Dénes   10
Buchholcz Bence   18
Busa Károly   10
Busáné Pálmai Gabriella   10
Cifka Borbála TTT 14
Csákai Szilvia   13
Császár Gábor   12
Csemez Rita   36
Csernák Zsolt Zöldsport Egyesület 11
Csipkés Henriett   32
Csire-Hock Krisztina   16
Csonka Krisztina   10
Csontos Barbara   11
Csontos Ferenc   10
Csordás Enikő   11
Csöbönyei Krisztina   10
Csökönyi Orsolya   11
Csőre Krisztina   27
Csőréné Király Edit   26
Daczi Zoltán ÉDOSZ, Kinizsi, TTT 13
Dallos Sarolta   11
Dani László   11
Dankó Gábor FTE 10
Darnai Tibor Kárpát Egyesület, Eger 10
Daróczi Ferenc TTT, TBK 11
Demény Ferenc   10
Dienes Áron TTT, Hit Pajzsa Nemzeti Egylet, Hérics TTSE 25
Djeska Endre   10
Dobozi Erzsébet   11
Dóczi Tímea   27
Dóka Fruzsina   10
Domán Tamás   60
Domján Dóra   10
Domonkos Gergő   10
Dózsai Krisztina   11
Dr. Lengvári Tibor Sarokkő SE 14
Dr. Csemez Attila   59
Dr. Csurgó Szabolcs   10
Dr. Farkas Zoltán   12
Dr. Fodor Kinga   19
Dr. Hargitai János   51
Dr. Hornok Katalin   11
Dr. Kiss András TTT, MVTE, BTHE 17
Dr. Kovács Éva   10
Dr. Majorosné Bónitz Hedvig   10
Dr. Mándrik Martina   25
Dr. Mayer Krisztina MTSZ Tenkes 19
Dr. Ottó Anita TTT 10
Dr. Pogácsás György   39
Dr. Révész Ádám   10
Dragony Eszter   10
Egyed Norbert   50
Erdélyi Gábor TTT 11
Fakan Gábor Stabil Sport Egyesület 35
Fakan Tamás Stabil Sport Egyesület 31
Faragó Anna Zöldsport 11
Farkas Gergely   117
Farkas Sándor Gémes TE 11
Farkasné Magyaros Bernadett   57
Fehér Zoltán Lokomotív TE 11
Fehérné Lustyik Nauzika Lokomotív TE, VTSZ 10
Fehérvári József TTT 26
Fehérvári Máté TTT 10
Fekete Csilla   13
Ferlán Ildikó TTT 11
Filipovits Andrea   21
Forgács Brigitta Fitt-Fut alapítvány Vác 12
Forgács Péter Fitt-Fut alapítvány Vác 11
Földi János   10
Franyó Szilvia   26
Fridrich István   53
Frischmann József Gábor   29
Frits Erika Zita   18
Fullmann János Endre   53
Fullmann Zsuzsanna   19
Gábor Viktor   10
Gábriel József   17
Gábriel Péter   11
Gál Viktor   51
Gál-Józsa Enikő TTT 34
Galambos Judit   11
Gátai Hajnalka PTE-PEAC 12
Gazdag Erzsébet   16
Gerák Sándor   14
Gerák Zsófia   12
Gerencsér Ákos TTT, Meteor TTE, Ultras Csepel FC 25
Gerzsai János   14
Geszti Gábor   14
Gethe László TTT, Kósza Kabóca TE 12
Gombos István TTT 25
Gombos Szabolcs   11
Gordos Ferenc ZÚTE 40
Gödri Attila   10
Göncő Jánosné   11
Gróf Attila Hazajáró Honismereti és Turista Egylet 14
Gruber Csaba   10
Gubola Andrea és Gubola Marcell Kolos   10
Gyevi Gábor   11
Gyócsi Veronika   10
Gyöngy Krisztina   13
Győri Péter TTT 15
Had András Óbudai SE, TTT 112
Hadas Ádám BME 10
Háger Veronika   17
Hagymási-Kerekes Éva, Hagymási Alíz   10
Hajdó Krisztián   10
Hajdú Katalin   17
Hajnal Péter László   10
Hajnalné Filipich Adrienn   16
Hajnóczy András   10
Hajnóczy-Szentesi Annamária   10
Hák Szilárd TAC 12
Hannig Dóra   10
Hargitai Ernő   11
Hargitai Klári   11
Hársfalvi József   25
Hartmann Mihály Lokomotív TE, TTT 29
Hegegy Annamária   16
Hegyessy Tímea   13
Héjjas Zsolt TTT 38
Héver Annamária   10
Hevér Éva TTT, MVTE, Lokomotív TE 31
Hevér Gábor TTT, HVTE, Lokomotív TE 52
Hídvégi Zoltán   25
Horhy László   75
Horváth András TTT 11
Horváth Csaba   11
Horváth Dániel   17
Horváth Dragon Mátyás Kemény Legények 27
Horváth István   10
Horváth István Gyöngyvirág TE 10
Horváth Levente Stabil Sport Egyesület 57
Horváth Zoltán TTT 10
Horváth Zoltán   28
Horváth Zsuzsanna   34
Horváthné Matthiasich Krisztina   10
Hosszu-Borbás Tamás   26
Hölgye Gabriella   25
Id. Kégl András   17
Ifj. Lindmayer Tamás   10
Imelyi Bernadett   10
Ispán Attila TTT 41
Ivasivka Sarolta   16
Jávor Györgyné Tatabányai Volán SE 33
Jónás Gábor   14
Juhász Anikó   28
Juhász Gábor Géb TTT 10
Juhász Péter   10
Kádár Tibor Tappancsok Erdőn-Mezőn 11
Kákonyi Lajos TTT 29
Kalit Mihály   10
Kalló Ibolya   14
Kalló Miklós Gyöngyvirág TE 11
Kalmár Dániel   12
Kamenszki István TTT 15
Kamondi Brigitta   50
Kármán Zsolt TTT 10
Károly Viktória Hazajáró Honismereti és Turista Egylet 26
Károlyné Erős Erzsébet   14
Kárpáti Csilla   12
Kárpáti Viktória   15
Kele Judit TTT 17
Kerekes Csaba Zöldsport 11
Kerekes Imre András   30
Kerekesné Tóth Márta   32
Keresztény László   55
Keresztes Péter TTT 10
Kereszturi Kata   27
Keszei Szilárd   10
Kincses István   11
Kindler Ákos   10
Kindler-Tagyi Renáta   10
Király József Vasas SC 37
Király Valéria   12
Kirschner Viktória TTT 16
Kis Renáta   30
Kisbabér Tünde   12
Kispál Barbara Gyopár TE 12
Kispál Zoltán Gyopár TE. 10
Kiss Andrea   13
Kiss Antal TTT 32
Kiss Beáta Gyöngyvirág TE 10
Kiss Erzsébet Bajai Természetjárók Egyesülete 25
Kiss József   103
Kiss Tünde   12
Kiss Zsuzsanna   11
Klenczner István Naplás TE 25
Koczkás István Vértesi Erőmű SE 21
Koczkás Judit   10
Kocsis Adrienn   10
Kocsis Levente   11
Kolics Hajnal   10
Koltai Dániel   26
Komlódi Julianna   18
Komlósi Károly TTT, ZSTE 14
Koncz Tamás   10
Konczné Szücs Virág   10
Kondorosiné Dr. Török Marianna   10
Konta Zoltán   60
Kopácsi István   27
Korcsmáros Sándorné Oroszlány Természetb. 11
Kornai László Tatabányai Volán SE 55
Kormos István Hazajáró Honismereti és Turista Egylet 13
Kósa Márk Szendrő Városi Sport és Szabadidő Klub E. 10
Kovács Barbara   100
Kovács Dániel   30
Kovács Diána   10
Kovács Gábor és Kovácsné Dr. Kerekes Éva   10
Kovács István Meteor Kaposvár 25
Kovács Károly   39
Kovács Krisztina Alba volán Sc 10
Kovács László TTT 11
Kovács Manfréd   23
Kovács Nikoletta   10
Kovács Péter SZITU 13
Kovács Viktor HASE 16
Kovács Viktor   26
Kovár Mónika TTT 43
Kováts Enikő   16
Kozma Éva Meteor Kaposvár 25
Kozma Péter   26
Kőszegi Ádám   15
Kőszegi István TTT, Kékes TE 21
Kőszegi István   19
Kőszegi Istvánné   36
Krassói Viktor   12
Kreicsi Gábor Salgótarjáni HKE 15
Kreiter Balázs   24
Krizsicskó Evelyn   10
Kulcsár József TTT 45
Kun Violetta Zöldsport, TVOSE 10
Kurali József   11
Kurali József   17
Kurali Krisztina   10
Kükedi András   37
Ladányi Gáspár Mozdulj érte 14
Ladányi-Benedikt Ildikó Mozdulj érte 11
Ladoniczki Ferenc Fezosport T.E. 13
Lajos Attila   10
Lázár Gabriella   20
Lázár István   16
Lebedy Petra   27
Léder Csaba   10
Ledvina Hajnalka   13
Leitold István   10
Leitoldné Gyarmati Csilla   10
Lévai-Jennet Gábor   10
Lindmayer Tamás   14
Lindwurm Edit   34
Liszka Antal Naplás TE,TTT,Alba Volán 25
Ludányi Lajos Lokomotiv TE, TTT, Vasutas TSz. 13
Lukács Zsuzsanna TTT 16
Lustyik Tímea UTSZ, Lokomotív TE 12
Maczkó Katalin   10
Maczkó Richárd   10
Máder Tamás   26
Magyar Béla   130
Magyar Róbert   10
Magyar Zoltán   10
Major Beátrix Gyöngyvirág TE 14
Makkai Zsolt   11
Maráczi Sándor   11
Maraffai Tamás TTT 30
Maraffai Tamásné Merényi Viktória TTT 31
Marján Tamás   10
Markos Ferenc TTT 55
Marok Márton   12
Márkus Lilla   6
Márta György   33
Masa Renáta TTT, ZSTE, Bakancsos Szurikáta TE 26
Máté Alina   10
Matolcsi György Eötvös Lóránd TE 25
Matthiasich Ferencné TTT 50
Méhész Nóra Ösvénytaposó 14
Mészáros János Téry Ödön TBT 28
Mészáros Mariann   10
Mezei Gergely   16
Mikó Lukrécia   27
Mikus Edit Tápiószelei TK, TTT 10
Minda Judit   12
Mirk Krisztina TTT 33
Misz-Ács Erika   13
Mohácsi Rita FTE 10
Molnár Adrienn Mónika   11
Molnár Attila   10
Molnár Csaba   16
Molnár Gyula   10
Molnár László   11
Molnár Mihály   10
Molnár Róbert   11
Molnár Zoltán   10
Molnárka Éva   17
Muhi Krisztián   10
Nacsa Imre György TTT 54
Nacsa Istvánné TTT 40
Nacsa Szilvia TTT, BSI, Runtogether 52
Nagy Barbara Pest Megyei Vadvirág TE 11
Nagy Csilla   12
Nagy Dániel   11
Nagy Ignác   14
Nagy János   17
Nagy János TTT, Magyar Eszperantó Szövetség 51
Nagy János TTT, Magyar Eszperantó Szövetség 11
Nagy Jánosné   13
Nagy Krisztina   30
Nagy Lajos TTT, WF-T-S 28
Nagy László   10
Nagy Renáta   11
Nagy Zoltán   10
Nagy Zoltán   51
Nagy Zsolt   109
Nagy-Szilitsán János Vulkán TSE Tatabánya 10
Nehlich Krisztina   35
Nemes Katalin Sarokkő SE 14
Nemes Lóránd Pest Megyei Vadvirág TE 51
Nemes Rita   11
Németh Dániel   25
Németh Etelka   10
Németh Gyula   11
Németh Jánosné TTT 16
Németh Péter   10
Némethné Hudák Györgyi   10
Nitti Gábor   12
Nitti Tamás   12
Nyári Gábor   10
Nyerges László   64
Obola Julianna   10
Oláh Ágnes Északi Fény TE 19
Oláh Géza Északi Fény TE 19
Orosz Zoltán TTT 15
Óvári László FTE 10
Őrsi Anna TTT 55
Pálfi Marianna   11
Pálfy Krisztina   43
Pálosi Gyula Viktor Naplás TE 10
Pálosi-Magyar Myrtill Naplás TE 10
Papp Diána   14
Papp Eszter   10
Papp Gergely   17
Papp István Civilek Sződligetért Egyesület 10
Papp Istvánné Civilek Sződligetért Egyesület 10
Papp László TTT, MVTE 21
Papp Lászlóné TTT, MVTE 21
Papp Zsolt TTT 14
Pappné Nagy Anna TTT 12
Paráda Tamás FESTO-AM SE 10
Patalenszki Zoltán Zöldsport Egyesület 10
Paulovics Gábor   13
Pávó Balázs Hazajáró Honismereti és Turista Egylet 26
Péntek Zoltán TTT 10
Péntekné Lipka Gabriella TTT 10
Perecz János   26
Péterfalvi Ferenc   26
Pétersz Tamás   11
Petőcz Ferenc TTT 10
Petrus Levente   13
Pintér András TTT, MSTSZ 15
Pintér Balázs Tápiószelei TK 11
Pintér Csaba   30
Pitz Frigyes   29
Pogácsás Gergely Dávid TTT 25
Pogácsás György TTT 30
Polgár Zoltán   12
Pósa Ida HASE 13
Posch Boglárka   19
Pristyák János Honvéd Szondi SE 26
Prohászka Zsolt Kemény Legények 25
Prostyák István   10
Puskás Andrea   18
Rácz János PI-TE 43
Rácz Jánosné PI-TE 43
Rácz Tünde   12
Rácz Veronika   11
Rajki János   14
Rakonczai Viktor   35
Rapi Noémi Óbudai Egyetem 10
Regenbach Diána   10
Rejtő István Játssz Egyesület 10
Rendes László TTT 10
Román Klára   20
Róth András Pénzügyőr SE 13
Rozenberszki-Nagy Dóra   51
Ruff Róbert TTT 18
Ruszkai Andrea Kárpát Egyesület, Eger 10
Sajter Laura   10
Salamon Ákos Budai Nagy Antal Gimn. 39
Salamon Péter   29
Sali Gábor   30
Sas Gábor Pipa Cs 11
Sata Rozália   10
Schillek Márton   25
Schmied Mátyás   13
Schmiedné Dobó Katalin   13
Schödl Dávid   12
Seidl Krisztina   30
Silkó László   30
Siményi Vilmos TTT, Szt. Jakab Zarándok E. 30
Simon Anna Márta Zöldsport 10
Simon Barbara   10
Sipos László   20
Somló Eszter   26
Somogyi Gábor Eötvös TE 27
Somogyi Zoltán   12
Somogyiné Katona Mária   26
Sonyovszki Vitay Zsuzsanna   10
Soós András   26
Soós Péter Pest Megyei Vadvirág TE 10
Soós Tibor   10
Spiegel János   12
Spiegel Kornélia   10
Stein Gábor   10
Steiner Csaba   38
Steinlein Mónika   10
Strabek Péter TTT 16
Strack László TTT 69
Strackné Galambos Katalin TTT 71
Suleiman Linda   12
Sulyok Győző TTT 20
Sütt Dezső TTT, Műanyag SC 16
Szabó András TTT 10
Szabó Andrea   10
Szabó Anikó   14
Szabó Attila   10
Szabó Bernadett   10
Szabó Bettina   10
Szabó Csilla Edit   25
Szabó Elemér   25
Szabó Éva   25
Szabó Franciska Anna   11
Szabó István Esztergomi Futóművek 18
Szabó László   10
Szabó Zsófia   10
Szabó Zsuzsanna Gémes TE 11
Szabó Zsuzsanna   15
Szabó-Hevér János   12
Szalmássy Balázs   14
Szarka Bence Pannónia Kollégium 10
Szászfai Gábor TTT 50
Szebeli István Siketek SC 42
Szebeliné Toldi Éva Siketek SC 12
Széchenyi Gergely ZSTE, MVTE 14
Szegediné Fodor Ildikó Honvéd Szondi SE 11
Szeibert Katalin   12
Szemkeő Ferenc Vértes Meteor FSE 30
Székely Csaba Kemény legények 25
Székely Virág   13
Széles Katalin   32
Széles Szilvia   27
Szép Zsolt   17
Szépné Csibi Mónika   18
Szilágyi Gábor   10
Szilágyi Zsolt   13
Szolnoki János ÁPISZ SE Gyopár szakosztály 10
Szondi Róbert Zöldsport 10
Szonntag Ákos   11
Szőcs Annamária TTT 40
Szőke Barnabás TTT 30
Szutor Szilvia TTT 10
Szűcs Sándor   20
Szüts Attila   17
Tacsi Marietta   10
Takács Gergely   10
Takács Vilmos   10
Takács-Boér László   11
Tarnai Dávid   117
Tarnai Máté MVTE, TTT 13
Tarr János   32
Temesvári Péter   10
Tenyei-Tóth Judit   12
Tényi Blanka Tünde   10
Tényi Imre   10
Timár Ilona   12
Tolvaj Gyula TTT, Tipográfia TE., Surranók 11
Tornai Miklós   11
Tóth Alexandra Excelsior SE 11
Tóth Benjámin Krisztián Pannónia Kollégium 26
Tóth Erzsébet   33
Tóth Eszter Tímea   31
Tóth Gábor   12
Tóth Ferenc   10
Tóth Ildikó   25
Tóth Ilona Ildikó TTT 14
Tóth János Pannónia Kollégium 15
Tóth Klári   10
Tóth Lajos Pannónia Kollégium 26
Tóth Péter TTT 26
Tóth Tamás Eötvös Lóránd TE 25
Tóth Zoltán TTT 21
Tóth Zoltán TTT 25
Tóth-Péli Viktória   11
Tóthné Szűcs Ágnes TTT 11
Tőkés Enikő   10
Tőkésiné Horváth Beáta   15
Török Attila OG-KVK 10
Török Tibor   11
Tugyi Erzsébet Honvéd Szondi SE 10
Turtsányi Judit TTT 29
Túri Vivien Patricia   25
Udvardi-Lakos Ádám   60
Umheiserné Sós Anita   10
Unyi Violetta   26
Únyi Péter   28
Urbán Kristóf Attila   16
Urbán László   10
Urschler Róbert   10
Utassy Gábor TTT 25
Utassy Krisztina TTT 24
Vági Péter Pénzügyőr SE 25
Vágó Attila   26
Valasek Béla   15
Vandlik László   10
Várdai Lajosné Lokomoti TE 32
Varga András Sprintfutóklub 10
Varga Béla   90
Varga Csilla   10
Varga János Erdőjárók TE 13
Varga Kálmánné TTT 20
Varga Melinda Zöld Sziget Kör 10
Varga Péter   11
Vargáné Rehák Gabi Sprintfutóklub 11
Vári Gábor TTT 55
Várszegi Károlyné   17
Vasanits László TTT 18
Vécsei Ákos   10
Végh Rita   10
Végső Gábor Északi Fény TE 13
Veres Sándor László   10
Vigh Levente   10
Világ-Tér-Kép   10
Vincze Marianna   25
Vincze Zsuzsanna   12
Virág István   14
Vitárizs Imre   10
Vizi Tamás TTT 13
Vizi Tibor TFSZ 13
Vörös László Vízivárosi LSE Székesfehérvár 11
Vörösné Takaró Magdolna   10
Wágner Csilla   18
Wettstein Edina Zöldsport 10
Wittmer Antal Vértesi Erőmű SE 29
Zachan Ilona   11
Závory György TTT 10
Zelena Endre TTT 10
Zoller Zsófia   11
Zsigó Zoltán   12
Zsilinyi Gergely   10
Zsilinyi Zsófia   10
Zsitva Mária Tápiószelei TK 10